Regulamin Taktyczny Szczecin 2024 - dyskusje

To 200 chyba już jest

1 Like

Dzisiaj na CQB na Unikornie było dużo sytuacji gdzie obrywała replika, a nie gracz i w świetle nowego regulaminu trzeba było schodzić. Znacznie fajniej byłoby dobywać boczniaka i grać na nim dalej, przemyślcie ten punkt regulaminu bo jest gorzej zamiast lepiej.

11 Likes

'+ mój głos dla akcji “boczniaku wróć”

11 Likes

Troszke nie jest tak ze admin ts i lider jednej z grupy broniacy tak tego punktu, nie wspiera tym swojej grupy ktora albo ma niechęć do noszenia pistoletow jako zapas, albo ich nie sposiada bo ich spowalnia to o 0.1sek. Tez z racji że nie jestem częstym bywalcem spotkań organizowanych przez ts (onm only love) to moja wypowiedź nie jest kierowana by kogoś obrażać :slight_smile:

1 Like

primo znów niepotrzebne wycieczki nie w temacie i bez merytoryki
secundo jeśli to było o mnie a tak wnioskuje to jest praktycznie obowiązek posiadania klamki u mnie i każdy ją ma najczęściej hicapy od TMa także też nie na sztukę klamki
Tertio pamiętajcie że to wszystko nie pozostaje bez echa i jest cały czas procedowane

2 Likes

Hahaha „brak merytoryki” :joy::joy::joy:
Kolejny raz Ci udowadniają, ze ta zmiana jest beznadziejna. W takim proszę o wysłanie formularzu tak jak ma to wyglądać merytorycznie. Będziemy pisać merytoryczne i profesjonalne rozprawy jak w wocie :joy::joy::joy:

3 Likes

Hej i czesc!
W asg bawie sie duzlo lat i duzo usprawnien widzialem.

Moim zdaniem nie ma co myslec nad regulaminem,

Rudy wprowadza cos nowego. Nowe nie jest zle tylko inne. Dajmy szanse. Za kilka miesiecy mozemy zweryfikowac

7 Likes

Ja to tylko tu tak zostawię (od 1:52) :sweat_smile:

Dsclmr: przykład zachowania przy postrzale w replikę. Ostrowik, Polska.

4 Likes