26.07.2015r. - Ogień nad Wiskordią

Widzę, że kilka osób zgłosiło repliki powyżej 350fps i teraz zastanawiam się na co się nastawić na tym scenariuszu. Czy fabuła i zadania będą skupione na starciach w budynkach czy będzie też dużo walki poza nimi?

Panowie, jest sprawa. Otóż jeśli moi rodzice wyrażą zgodę być może będę uczestniczył w wydarzeniiu jednak problem polega na tym, że kompletnie nie umiem poruszać się tramwajami i ogólnie po szczecinie (mimo, że zaraz idę tam do szkoły xd), także czy jest ktoś kto mógłby mnie zabrać ze sobą tramwajami albo samochodem na miejsce i z powrotem? Oczywiście standardowe 10zł za paliwko jeśli tak będzie :slight_smile: ?

W przypadku gdy jako gracz pojawiam się po raz pierwszy mam spodziewać się chronowania mojej repliki?

Trzymam się z Bratem , a tak serio , jak jemu się nie urodzi , to będziemy :smiley:
Dlatego nie oddajemy głosów… :smiling_imp:

Repiliki sa sprawdzane na chrono wszystkim, a nie tylko nowym osobom:)

A tak na wstępie to zapraszamy do działu : Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Będzie ktoś jechał z okolic Warszewa/Niebuszewa i miałby miejsce w aucie?

Witam, mam mały problem ponieważ chciałbym wziąć udział w owym scenariuszy ale oczywiście moja strzelba agm poszła się walić :frowning:

co do tych limitów fps to jest przecież napisane iż one nie obowiązują i takie pada pytanie czy z repliką AW.308 mógłbym wziąć udział? Replika posiada 490fps lecz jest ona przestrzelana narazie na 30m (chociaż wydaje mi się że to nie ma żadnego znaczenia) i czy w budynkach nikt by nie miał mi nic przeciwko i jak dużo by było tych budynków, czy scenariusz obejmuje jakieś większe pole czy to będzie typowy wiskord?

Drugie pytanie jest takie czy jeśli jestem dopuszczony do gry to czy pomimo braku głosu w ankiecie mogę wziąć udział?

"Limit fps:

  • 350 fps - repliki do walki na bliskie odległości (pistolety, shotguny, oznaczone repliki AEG)
  • 450 fps - repliki karabinów maszynowych, karabinów szturmowych, pistoletów maszynowych, shotgunów i innych (nie strzelają w budynkach pod groźbą zbanowania)
  • 600 fps - repliki karabinów snajperskich,"

z 490fps zapomnij o strzelaniu się w budynkach… Na logikę, rozgrywka też jest przewidziana na zewnątrz budynków - więc spokojnie możesz z taką repliką przyjechać; jeżeli nie głosowałeś - możesz wziąć udział

też.

jednak poczekam do następnej niedzieli na której będę na 100%
Aktualnie bym chciał jutro być obecny na strzelance ale niestety tata pracuje jako kelner i wiecie jak to bywa heh, tu niespodziewanie bankiety, imprezy itd. a z mamą wolałbym nie przychodzić bo zara by było gadanie, zresztą sami wiecie :confused:

Jak wygladac bedzie mechanika jezeli chodzi o strzelanie np z budynku do pola i odwrotnie , ewentualnie pomiedzy budynkami ?

wole zapytac zeby potem spiny nie bylo bo pewnie jest grupka osob ktora o to nie zapyta po prostu i podczas gry bedzie przypal (bo on nie wiedzial czy cos)

Z budynku do pola i na odwrót nie widzę problemu używania repliki przekraczającej 350fps byle z głową natomiast z budynku do budynku tylko repliki do 350fps ze względu na mała odległość

Dokładnie tak, z podkreśleniem “z głową”. Jeśli ktoś nie wie, co to oznacza, to lepiej niech strzela poza budynkami. Zresztą scenariusz jest tak skonstruowany, że budynki powinny w nim grać drugoplanową rolę :wink:

No to spoczuno.

O ! Jeszcze Milena bedzie! TO BEDZIE PO PROSTU SESJA ZYCIA. TYLE FOTOREPORTEROW!!!

Wybaczcie ale odpadam gdyż zachorowałem :frowning:

Dzięki za fajną ciekawą grę… a przede wszystkim dzięki GDW za przygotowanie. Było super!

Pyszna zabawa! Podziękować Wieprzom !!! :smiley:

Dzieki za fajna zabawe i za spoko scenariusz :slight_smile:

Dzięki wszystkim za świetną grę, jedna z lepszych strzelanek, na których byłem :slight_smile:
Brawa dla całego GDW za przygotowanie ciekawego scenariusza; jedyny zarzut to za mało cqb na miejscówce cqb - myślę, że dużo osób nastawiło się na rozgrywkę w budynkach, a praktycznie większość gry spędziliśmy na zewnątrz - ale tak czy siak było zacnie, duży wiatr wyrównał szansę na otwartym polu - z niecierpliwością czekam na kolejną ‘edycję’ scenariusza :slight_smile: