26.07.2015r. - Ogień nad Wiskordią

Zagłosuje dopiero w piątek zapewne będę
Repliki SA B02 fps~310 i jeszcze glock 17

Zglaszam na wszelki M14 karabin a’la wyborowy 450- 470fps ale postaram sie ustabilizowac to do niedzieli.
Na plecy strzelba 250fps wiec w razie ‘W’ gdzies sie odnajde :slight_smile:

Jak wyleczę oko to będę.

Pojawię się, ale że praca nie odpuszcza, będę musiał się zwinąć około 13:00 - 13:30, z góry przepraszam.

Twe przeprosiny mnie nie przekonują :smiling_imp:

W związku ze specyfiką scenariusza, odbędzie się on jedynie wtedy, gry pojawi się minimum 30 osób (nie licząc GDW), więc się postarajcie.
W celu oszacowania ilości zainteresowanych prosimy o wpisywanie się pod tym postem.

W tej chwili jest mniej niż 20 osób. Chcecie wiecznie grać o flagi?

Będziemy w sile trzech ludziów.

Będziemy w sile 4 ludziów, o których mi wiadomo.

P.S.

W opisie scenariusza jest:

“- 350 fps - repliki do walki na bliskie odległości (pistolety, shotguny, oznaczone repliki AEG)”

Czy subkarabinek GBB mieszczący się w limicie będzie dopuszczony do strzelania w budynkach? Wolę zapytać teraz, aby uniknąć niepotrzebnych sporów i złości :slight_smile:

Nie chce niepotrzebnie niepokoić ale airsoftszczecin idą na wiskord w niedziele …

Limity odnoszą się do wszystkich replik (AEG/GBB/Sprężynowe) - więc spokojnie będzie dopuszczony :slight_smile:

@Problem Tak, AirsoftSzczecin idzie na Wiskord właśnie na scenariusz organizowany przez GDW. Panowie, Wy chodzicie na nasze scenariusze, my chcielibyśmy chodzić na Wasze. Myślę, że topór wojenny już dawno się zestarzał, zardzewiał i nikt tak naprawdę pamięta dokładnie o co poszło. Ostatnio na “wspólnej” Dobrej nie było problemów, więc czemu mają być teraz? :slight_smile:

pojawie się i zgłaszam snajperkę ok 590fps

Ja tam nie mam nic przeciwko , tylko tak napomniałem …

Jeszcze nie wiem czy na 100% bede, ale zgłaszam snajperke na wszelki wypadek

W imieniu organizatorów mogę tylko stwierdzić, że im nas więcej tym lepiej. Airsoft Szczecin mile widziany.
:smiley:

Ja raczej wpadne chyba ze moja zona do niedzieli urodzi to wtedy mnie niema :slight_smile:

Jeśli to nie problem wezmę ze sobą dziewczynę (jako fotografa) :stuck_out_tongue:

Jeżeli nie zapóźno się jest się dopisać, to wyrażam chęć z jedną osoba dołączyć do rozgrywki.

kurwa modeling musi byc. Mowimy STANOWCZE TAK FLESZOM !!! :smiling_imp: :smiling_imp:

Wookie weź mój znacznik to raz a dwa… zapisuję się na jedną sweet tactical focie:D