26.07.2015r. - Ogień nad Wiskordią

bylo gites xD jak za starych dawnych czasow kiedy nie bylo limitow na wisko :smiley:

Było naprawdę zacne, liczyłem na więcej CQB, ale mimo to się świetnie bawiłem. Brawa dla Gangu za wyśmienitą robotę. Gradacja limitów na Wiskordzie, rewelacyjny powrót do dawnych czasów.

Dzięki za zajebistą i ciekawą gre , było super brawo GDW !!!

Dzięki za strzelanke i za super scenariusz GDW

Świetny scenariusz, doskonała rozgrywka i zbalansowane drużyny. Dzięki za gre.

P.S. Czy znalazł ktoś może maga do CM 0.30?

Serdeczne dzięki Dzikim Wieprzom za zorganizowanie i poprowadzenie scenariusza. Przede wszystkim szacun za to, że Wam się chciało, gdyż forumowych scenariuszy jest niestety jak na lekarstwo a - jak widać - chętnych do zagrania całe mnóstwo. Mam nadzieję, że nie jest to ostatni scenariusz waszego pomysłu i będzie jeszcze szansa, bym ja bądź ktoś inny wcielił się w rolę Generała. Mam też nadzieję, że zagramy w nieco zimniejszym klimacie, bo w tym płaszczu naprawdę można się spocić :slight_smile: Dobrze jest też wiedzieć, że gracze z obu szczecińskich forów mogą się spotkać na scenariuszu i dać pokaz dobrego airsoftu.

Ode mnie wielki plus dla Wieprzy, według mnie przejmujecie inicjatywę na forum i jest to bardzo widoczne. Tak trzymać! :smiley:

Dziękuję za świetnie spędzoną niedzielę. Za organizacje, za możliwość udziału oraz za wspólną wymianę kompozytu. Jescze raz serdeczne “bóg zapłać!” :wink:

W imieniu GDW dziękuję za tak liczne przybycie, za gre z głową pomimo braku limitów oraz dla HEROD-a za idealne wcielenie się w postać generała. Do następnego czołem

Podziękował,można się spotkać bez kwasów można.Dzięki Wieprze za zorganizowanie,Herod na Generała na zawsze :slight_smile:

fotki: Redirecting...

Dzięki za organizację scenariusza i za świetną rozgrywkę. Troszeczkę zabrakło budynków, ale i tak było super. Dzięki za zdjęcia!

Film ze strzelanki:

Zapraszam do oglądania :slight_smile:

Również dzienks.
Czas minął błyskawicznie, fajne były zmieniające się zadania i dynamiczne przejścia (atak - obrona).
pozdro i czekam na więcej :slight_smile:

tomazo