Wymiana usług i korzyści ... ;)

Ponieważ znam dużą dużą część z Was, wiem że macie różne zawody i biznesy. Jeśli chcecie się nimi pochwalić, zareklamować wśród kolegów z forum dajcie znać :wink: Jeśli za tym pójdzie niewielka zniżka dla kolegów z forum, czy element “gratis” tym lepiej …
Wiem że mamy tutaj ludzi od: ubezpieczeń, leasingów, prawników, mechaników, kominiarzy, budowlańców, marketingowców, handlowców dla naprawdę kosmicznych branż itd.

Jeśli chcesz się “zareklamować” czy “pochwalić” daj znać poniżej :wink:

Zacznę więc od siebie :wink:

Ponieważ od kilku lat obracam sprzętem ariostowym mogę pomóc dostać repliki i sprzęt niedostępny w Polsce (bo większość mojego towaru obecnie pochodzi z zagranicy ). Także graty z Gunfire czy Kolba zazwyczaj mogę podrzucić wam po “nieco niższej cenie” :wink:

Druk 3D: Mam dwie drukarki FFD i żywiczną - jeśli potrzebujecie jakichkolwiek druków, chętnie pomogę w ramach możliwości technicznych i mojego czasu (który niestety jest najcenniejszy).

3 polubienia

Jeśli potrzebujecie kierownika budowy, nsdzoru albo pomocy w znalezieniu ekipy do wykończenia, remontu lub zbudowania obiektu to pisać śmiało.
Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży konstrukcyjnej bez ograniczeń.

3 polubienia

Hej, ja jestem wykwalifikowanym hydraulikiem z Niemiec. Ogrzewanie podłogowe, instalacje gazowe czy pompy ciepła nie są mi straszne. Ogólnie wszystko co związane z hydrauliką jestem w stanie pomóc.

3 polubienia

Siemanko,stawiam domy pod tzw.klucz czyli (całkowite wykończenie domu lub mieszkania) wszystko od A do Z, z elektryką i wszelkimi przyłączami zewnętrznymi, instalacje fotowoltaniczne oraz instalacje wod-kan.:+1::grin:

2 polubienia

A ja sobie spawam metodą tig/mag/palnik, do tego teraz bawie sie w naprawe form wtryskowych :slight_smile:

2 polubienia

Sklep/serwis komputerowy - sprzedaż, naprawa, modernizacje w tym komputery gamenigowe z custom loopami wc etc.

Sieci komputerowe, systemy alarmowe, monitoring wizyjny, kontrola dostępu i takie tam :slight_smile:

Tutaj mogę polecić, kradnie mniej niż inny, a do tego badziewia nie sprzeda ^^

z Twoich ust to już prawie jak pochwała :stuck_out_tongue:

Szkutnictwo jachtowe/okrętowe, praca w stali,drewnie, aluminium, laminacie - W skrócie budowanie/naprawa/odnowienie wszystkiego co pływa.
Autodetailing - chyba wszystko w temacie :smiley:

@Kroma tutaj bym się odezwał :wink: Napisz na PW

Ajgor ogarniasz autka z zewnątrz i wewnątrz? Dajesz plus tysiak do wyglądu?

Zewn i wen, pisz na pw, bo drugiej częsci nie ogarnalem XD

Edit: aaaa, no tak, +1500 jak fajny lakier nawet

Kurde ok zapamiętam na wiosnę planuje dobry temat będziesz miał robotę

Dechrom robisz?

Niestety nie, PPFa też nie.

serwis specjalizujący się w czterotaktach i dwutaktach, serwis komputerowy, pomoc i obsługa w serwisach chmurowych, dobrze tez gotuje wiec jak ktoś potrzebuje obiad to mogę zaprosić :slight_smile:

teeeeeż powoli bawię się w serwis zestawów słuchawkowych i radia, ale to jeszcze work in progress

Wszelkie rowerowe sprawy - pw otwarte.

sprzedam opla
albo go naprawie