Tarcza - pytanie do administracji

Planuję zrobić tarczę balistyczną i chciałbym wiedzieć jaka waga na 1 dm² będzie satysfakcjonująca i dopuści ją do rozgrywki.
Myślę, że powinno to być ustandaryzowane, skoro cqb ma wrócić.

:sweat_smile:

Jak Cie łapki bola po 5 minutach to jest odpowiednio ciężka

1 polubienie

A jak zamontuje kółka?

Tak na prawdę to ciężar idzie na jedną rękę i plecy, jeżeli się było na tyle pomysłowym aby sobie pasy zrobić

Mówi to tyle co nic :v
Limity mocy o treści “replika musi strzelać nie za mocno” zniknęły z taktycznego już kilka lat temu.

na szelkach montowana będzie :stuck_out_tongue:

chodzi o Unikon?

Ja bym chciał na CQB dozwolone fullauto ale limity niemieckie - 0.5J :smiley: albo jeszcze mniej i kulki 0.2

Wsadziłem ostatnio DSG do swojego mp5k (nic nie wymienialem innego, sprezyna oryginalna itd - bym sie miescil w limitach)

1 polubienie

brak full auto w CQB to jakieś upośledzenie

Nikt wam nie zabrania zrobić strzelanki z własnymi zasadami. Rynek zweryfikuje. (nie zapomnijcie o piro i ciężkich kulkach)

4 polubienia

Przypominam własny temat sprzed chyba 5 lat:
Bulletproof briefcase Kwestia potrzeb i reko :wink:

Errhile wyjasnił :wink:
Chyba zrobię po prostu tak lekką jak się da z dodatkowymi obciążnikami, gdyby ktoś się przypruł.

Myślę że w dobie bardzo szybkich gier cqb nikt nie będzie miał za złe nawet jak tarcza będzie z kawalka plexy ale możliwość dociążenia jest sensowna w razie oburzenia graczy
Co do auto w cqb - myślę że 99% odważnych graczy wyleczyła by z tego jedna gra z ekipą speedowa
Do tego singiel przyspiesza grę bo nie ma ściany ognia i do tego gra na singlu wymaga więcej skilla i bardziej technicznej i jakościowej gry

2 polubienia

myślę, że jednak na wszelki powinna być lekka jakby ktoś raszował jak w CoD … :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Na plecy zaczepić z tyłu i jak w Cod na Shipment :rofl:

2 polubienia

@Jaca ale przecież na singlu też można miec duży rof (do tego dochodzą hair triggery itd)

Ewentualnie spust binarny który też robi sieczkę

zabronione przeca :stuck_out_tongue:

1 polubienie

1J i full auto XD

Zabronione były modyfikacje spustu pozwalające oddać 2 strzały. Nie było nic o modyfikacji spustu aby mieć krótsze pociągnięcie, szybszą reakcję itd

Swoją drogą kiedyś się grało na niebezpieczniejszych terenach z mocniejszymi replikami bez żadnych limitów. Myślę, że nie problemem są repliki i full auto tylko sami ludzie bez mózgu.

Z innej beczki. No jest cqb full auto, nawet ten 1J. No koleś ma replikę pod speedsoft. Wywala 1000 kulek/s. No fajnie. I co z tego? Zaraz się wypsztyka z kulek. Powiesz bęben. Zabronić boxów. Zabronić hicapów. Po problemie.

1 polubienie