P90 za 260zł na TG ;)

Taiwan wypuścił niezła promkę na p90 od DB:
https://www.taiwangun.com/pl/pistolet-maszynowy-aeg/by-810-double-bell-2
https://www.taiwangun.com/pl/pistolet-maszynowy-aeg/replika-pistoletu-maszynowy-by-810gs-pdw-double-bell-2

Z te pieniądze to cudowna oferta :wink:

Jakiś czas temu wrzucałem info o tym co siedzi w środku na swoim FP:

Potwierdzam, to świetna replika, dostałem takową na urodziny od mojej wspaniałem ekipy :wink: i od razu doskonale się sprawdziła na spotkaniu cqb. ergonomia jest doskonała na walkę w krótkim dystansie, a sama replika strzela poprawie. W tej cenie brać nei marudzić

3 polubienia

Skoro takie pozytywne opinie to Łykam

1 polubienie

Polecam xd

4 polubienia

Jedyny “pain in the ass” tej repliki to spust:

  • praca spustu jest “ciut gumowa” - Perun dla p90 temu zaradzi, ale układ za 450zł do repliki za 250zł … xD
  • Lutujcie mosfety - blaszki w klasycznym spuście szybko się zwęglą, a nowe kosztują często 60zł+ (więcej niż mosfet).
1 polubienie

Czijzys cóż za fikuśna konstrukcja? No z tym mosfetem masz rację :rofl:

We wszystkich bulp up’ach masz cięgą idące od fizycznego spustu z przodu, do “realnego” spustu w GB. Masz dwa “pręciki” które z racji swojej elastycznośc nieco uciekają na boki + sam “gap” spustu. Filing jest specyficzny, ale nie tragiczny :wink:

A już miałem kupować

1 polubienie

:cry::+1:no zobaczymy co będzie z tego kawałka pudełka

Przy tej kwocie to absolutnie nie jest wada :slight_smile: Przypomne tylko, ze ludzie jak szaleni rzucili sie na specne core w tych pieniadzach, a ta ma gorsyz Gb i gorsze wykonanie :wink:

No to urodziny zakup wleciał XD

Gawron, zaraz będzie marudził że mu kolejną repke daje do zabawy :smiley:

Bren 90😍

1 polubienie

Wklejenie łożysk, podkladkowanie, zmiana gumy i mosfet to jedyna rzecz przy droższej wersji jest do zrobienia. Przy tanszej jeszcze dysza, bo tam jest polimerowa :wink:

1 polubienie

Gawron, czemu mi to zrobiłeś…

rozumiem, że to wydrukowana [?] przejściówka na duże magi, tak ?

tak, na magi m4, generalnie p90 zajebiste ale magazynki mnie denerwuja, wiec sobie takie coś wykombinowałem :smiley:

1 polubienie

duży koszt takiego czegoś ? nie ma żadnego doświadczenia z D3D

dość duży wydruk wiec raczej troche by kosztowało

generalnie to nie jest to jakoś super przetestowane, komuś raz na strzelance pożyczyłem, mówił że dzialalo spoko, ale czasem sie lekko przycinało

mielimy to przetestować na moich krótkich bagach ale jakoś nie wyszło :stuck_out_tongue:

Update: promo spada do 195zl za wersję DB! :wink: