Otwarcie rekrutacji - Team WTF

Z dniem dzisiejszym rekrutacja do teamu Whiskey Tango Foxtrot jest oficjalnie otwarta :wink:

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i ogólnymi zasadami teamu:
LINKZgłoszenia/zapytania proszę kierować:

Zapraszam wszystkich chętnych na pierwszy trening teamu po nowym roku:
Data: 7.03 (sobota)
Miejsce: Bastogne
Godzina: 10:00

W programie treningu m.in. podstawowe postawy strzeleckie, przejście z ‘broni’ głównej do bocznej, zmiana ramienia, kilkanaście różnych ćwiczeń strzeleckich. Radzę wziąć ze sobą większy zapas kulek, oczywiście repliki, naładowane aku i ochronę na oczy :slight_smile:

Zaczynamy od zielonej :smiley: Oby pogoda dopisała :wink: Sporo nowych twarzy się pojawi??

Kilka osób, mam nadzieję że wszyscy się zjawią :wink:

Panowie kto jedzie na trening w sobote moge zabrac 3 osoby z glebokiego

Z jakiej ruszasz dzielnicy młody Padawanie?

Majowe/prawobrzeże

PW :sunglasses:

Seba zarezerwuj 1 miejsce dla mnie :smiley:

Ok Kojot, Pielsky i Hiszpan wiec rekrutacja do auta juz zakończona:)

Gracias amigo :smiley:

Haha, już masz przechlapane z podwózkami :laughing: Radzę kupić minivana siedmioosobowego :smiling_imp:

Niech kupi multiple … nie dość, że nikt się z nim nie zabierze, to sam zacznie chodzić pieszo na strzelanki :smiley:

Jeżeli wszystko wypali to w sobotę będę miał czas i Was odwiedzę! :slight_smile:

Zabierze mnie ktoś z głębokiego??

Każdy bez auta, 9.30 na parkingu przy Głębokim :wink:

A każdy z autem z wolnymi miejscami - 9:30 parking na głębokim :wink:

Jadę z pomorzan i mogę po drodze zabrać ze sobą jedną osobę :slight_smile: kom 793 337 986

Dzięki wszystkim za przybycie w tak licznym gronie, mam nadzieję że się podobało mimo kilku trudności :slight_smile: widzimy się za dwa tygodnie!

Jakie znowu trudności? Tego treningu nic nie pobije :smiley:


Aha i HWDŻW :smiling_imp: