Otwarcie rekrutacji - Team WTF

Taka ich praca. Gdyby nie to że żołnierze ćwiczą na tym byłym poligonie to by wam głowy nie zawracali.

My nie byliśmy bezpośrednio na poligonie, jak się nie ma informacji na jakiś temat to się nie wypowiada.

wookie poinformowałes administracje o bastogne?

Jak ktoś w dupie był to i gówno widział :wink:

Dzięki za trening, było czadersko. Poinformuje was wszystkich o rezultacie pracy naszych kolegów kamerzystów.

trzeba pamiętac 28 marca tvp regionalna “rusz sie czlowieku” hehe ciekawe jak wyszliśmy?

Trening zacny, następnym razem dodamy maskowanie i krycie się co by nas panowie za drugim razem nie wypatrzyli :smiley:

O której to w TVP jest? Bo też u nas byli ale zapomniałem o godzinie emisji :smiley:

9:00 :wink:

Dzięki :slight_smile:

Gdyby nie ta przemiła dama, to ŻW by nas nie wywaliła…

Chcieli ją mieć tylko dla siebie xd

o co chodzi z TVP ;>?

Promocja ASG w ramach kampanii “Rusz się, człowieku” . W sumie to magazyn rekreacyjno–sportowy.

Kurde :open_mouth: Jakbym wiedział, że to laska ujeżdża tę terenówkę, to poszedłbym zagadać :smiley:

Nie wyszliśmy, bo o nas nie wspomnieli :imp:

Nieeeeeee!!! :cry:

Jestem ciekaw, jaką wymówkę będą dla nas mieli :smiley:

Jeśli coś do nich napisaliście, to dajcie znać co odpisali :wink: Bo Wookie boi się napisać maila xD

Many, chcesz to zadzwonie…

Napisałem do nich maila, czekam na odpowiedź. Lepiej by było, by ktoś zadzwonił do nich :slight_smile: