BAN miesięczny dla JZP

Decyzją administracji Taktycznyszczecin gracz: JZP otrzymuje BANA na spotkania organizowane pod patronatem TAKTYCZNY SZCZECIN na okres: 1 miesiąca (tj. 27-01-2019 / 27-02-2019)

Uzasadnienie udzielenia BANA ostrzegawczego:

  • nagminne nieprzyznawanie się do trafień zgłaszane przez innych graczy
  • niestosowanie się do uwag administracji
  • ogólne niesportowe zachowanie,

jeżeli zachowanie gracza nie ulegnie zmianie, kolejno administracja podejmie bardziej “dotkliwe” działania.

Pozdrawiamy
Administracja Taktyczny Szczecin

Co to Maja byc za pomowienia?! I kto to zgłosił? Tobi którego zabiłem 10 razy I rage’owal jak małe dziecko w call od Duty? Jedyna osoba, która tutaj bana powinna dostać to właśnie ten delikwent, który pokazywal mi środkowy palec za każdym razem jak go trafialem. Co to ma w ogóle być, że bez żadnej konsultacji ze mna jest mi wystawiany ban na miesiąc bo jakiś koleś nie potrafi grać fair Play i po prostu mnie nie lubi A jest kolegą administracji I poszedł się wyplakac w rękaw. Teraz proszę mi przedstawić dowody na moje nieprzyznswanie się do trafień. Macie jakieś? Czy to tylko zwykle pomówienia i nie mają nawet świadomości, że ich marne repliki nawet nie dostrzeliwuja do moich pozycji A im się wydaje, że są nie wiadomo jak tacticool. Sytuacja z robsonem strzelał mi w plecy jak uciekalem nic nie czuć na bluzę i mundur + ghillie I mimo, że nie byłem pewien czy dostałem to I tak zszedlem na respa. Sytuacja z hulkiem, zaszedl mnie od flanki i strzelił, podnioslem rękę mimo że kulka nawet mnie nie trafiła I się z tego smialismy. To jest forum airsoftowe czy polski sąd, że jedna osoba pomawia drugą, wymyśla niestworzone rzeczy bo uzbieral kilku ludzi, którzy mu przytakuja i jest wymierzana kara. Absolutnie w 100% nie zgadzam się z taką żałosna decyzja I odwołuje się. Na spotkaniu nie bylo żadnego przedstawiciela administracji, nie macie pojęcia jak sytuacja wyglądała I nawet nie daliście mi szansy na obronę, bo co? Bo wasz kolega zazyczyl sobie żeby mi dac bana? Co to ma w ogóle znaczyć nie róbmy sobie jaj. Nie zgadzam się nawet ani trochę z tymi bajkami co wam naopowiadal tobi i absolutnie nie będę tolerwal takiej sytuacji, że kolega admina popada w depresję bo Ciągle go fraguje i poszedł płakać jak mała dziewczynka nazmyslal głupot I ja mam przez to cierpieć. Ja wiem, że jestem uczciwy, A że niektórym się wydaje nie wiadomo co i przeceniaja możliwości własnych replik I myślą że strzelają prosto na 80m A jakby zapytać tej osoby ile to metrów A potem wziąć dalmierz I zmierzyć dystans okaże się ze jego replika strzela na 45m i jemu się wydaje że w lunecie na początku kulki widzi prosto I skoro widział że kulka ZMIERZA W MOJA STRONĘ to NA PEWNO MUSIAŁEM dostać. A w rzeczywistości nawet nie dolatuja do mojej pozycji lub obok mnie. A skoro nie dostałem to dlaczego mam schodzić na respa? Bo co? Bo ktoś widział że kulka ZMIERZA w moja stronę? Jestem uczciwym graczem I proszę nie szarpać mojej opinii jakimiś pomowieniami. Ja nie będę cierpiał bo jakiś koleś ma takie widzimisie A w szczególności nie będę tej sprawy wyjaśniał na forum, proszę o spotkanie z przedstawicielem administracji na żywo aby wyjaśnić sprawę.

Jak to się stało że nikt nie zareagował ani słowem podczas gry, żadnego zastrzeżenia, dosłownie nic - a gracz później dostaje bana? Graliśmy z jak i przeciw JZP i nikt nie wyraził ani jednej uwagi.
Po drugiej rundzie parę osób się zwinęło, co było dziwne, ale graliśmy dalej 5 na 5. No i jakoś nikt nie widział żadnego terminatora…

Skargi spływały od WRZEŚNIA. Nie jest to pojedyńcza sytuacja. Co jak co ale na bana na taktycznym to naprawdę trzeba zasłużyć. Wystarczy zobaczyć ile ich było.

A dowody jakieś?

Bo jak mam rozumieć logikę to gdy zbiorę parę osób i zaczniemy skarżyć przez parę miesięcy jaki to z Ciebie zły moderator to też masz pewnego bana? :wink:

Za takie pisanie i traktowanie graczy i ich replik jak by byli gorsi należy się jakieś ostrzeżenie. Nie masz jakiejś wybitnej repliki na super częściach żeby pisać takie rzeczy. Nie każdy widzi sens w d*ebilnym tuningowaniu replik i nie każdego na to stać. Co do odległości to sam też powinieneś się ogarnąć, bo tekstami że możesz mieć 170m zasięgu to się tylko pogrążasz. Komuś ego chyba wskoczyło za wysoko.

Jeżeli ludzie od września mieli uwagi, to wystarczyło że jedna/dwie osoby na tydzień miały uwagi i wystarczy.

@Szczepan, każdy może się nie przyznać czasem do trafień bo nie poczuje czy coś, ale jeżeli ktoś notorycznie jest za to zgłaszany + celowe strzelanie w głowę no to masz efekty

Luz. Ja tylko pytam. Żeby potem się nie okazało, że nic nie będzie wyjaśnianie na miejscu, a będą tylko donosy (mniej lub bardziej słuszne) i na ich wątpliwej bazie będzie wydawany wyrok.

Skoro info jest że od września są jakieś uwagi, to taki delikwent raczej był na celowniku administracji, a nie na zasadzie że cie nie lubie to masz bana

I chcesz mi powiedzieć, że od września latam sobie I się nie przyznaje tak? No to ci powiem, że jesteś w błędzie. Kto zgłaszał takie sytuacje? Wszyscy? Czy może tylko osoby, z którymi nie jestem w dobrych relacjach i chciałyby aby mnie wyeliminowano z rozgrywek tak jak ja eliminuje ich przez lunetę. Proszę przypomnieć mi kiedy ostatni raz oddałem strzał z odległości niedozwolonej…? No właśnie… Ja nie pamiętam. kiedy ostatni raz wyzywalem kogos lub pokazywalem srodkowy palec na strzelance…? No właśnie, nigdy… Kiedy ostatni raz CELOWO potraktowalem gracza w sposób niewłaściwy na strzelance…? No właśnie… nigdy. Proszę mi przedstawić dowody na moje rzekome nieprzynawanie się do trafień. Jestem uczciwym graczem I podczas spotkań organizowanych przez taktyczny szczecin nie mam sobie nic do zarzucenia, A teraz proszę mi powiedzieć ile było sytuacji, że zszedlem na respa aby nie strzelić z bliskiej odległości? No właśnie… wiele. Ile było sytuacji, że w kwestiach spornych I niepewności czy otrzymałem trafienie po wcześniejszej dyskusji zszedlem na respa? No właśnie… wiele. To, że na forum rzadko zdarza mi się nieodpowiednie zachowanie nie ma nic wspólnego z tym jaki jestem podczas spotkań. Niektórzy nie potrafią oddzielić prywatnych sporów podczas rozgrywki I wychodzą takie żałosne kwasy. Raz jeszcze proszę o spotkanie z przedstawicielem administracji.

Piorun, muszę się zgodzić z JZP - należało go ostrzec, a przynajmniej przeprowadzić rozmowę, a nie tak z zaskoczenia bez dyskusji.

Nie masz jakiejś wybitnej repliki na super częściach żeby pisać takie rzeczy. Nie każdy widzi sens w d*ebilnym tuningowaniu replik i nie każdego na to stać. Co do odległości to sam też powinieneś się ogarnąć, bo tekstami że możesz mieć 170m zasięgu to się tylko pogrążasz. Komuś ego chyba wskoczyło za wysoko.

Kim ty jesteś i jakie masz prawa aby kwestionować na jakich częściach mam złożona replikę. Tak dla twojej świadomości napisze jedynie, że są to topowe części z dożywotnią gwarancją. I w przeciwieństwie do niektórych to ja mam świadomość o możliwościach mojej repliki. Pisanie że mógłbym A nie mam raczej mnie nie pogrąża.

A teraz zwracam się do administracji, proszę spojrzeć, mamy tutaj żywy przykład osoby, która jest jedną z tych niepozostajacych ze mna w pozytywnej relacji i ewidentnie jest ona zadowolona z mojego bana.
Dlaczego nikt mnie o niczym nie poinformował wcześniej tylko teraz nagle się dowiaduje że od września wpływały na mnie skargi? Nikt z administracji nigdy podczas strzelanki nie mial do mnie zadnych uwag, z normalnymi graczami również nigdy podczas strzelanki nie miałem większego sporu niż dyskusja. “Dostałeś? Tak! A TY? Nie jestem pewien ale żeby było fair to też schodzę! Ok!” Jeszcze raz proszę mi przedstawić dowody ponieważ ja w dalszym ciągu uważam że są to pomówienia osób, które nie cieszą się na mój widok.

Panowie,
Jezeli chodzi o decyzje ze strony administracji jest oja przemyslana i nie ma na celu kogokolwiek pograżać a tym bardziej nie stosuje tzw. “Kolesiostwa”. Jak wspomnial piorun na bana naprawde trzeba sobie zapracowac. Jezeli sam zainteresowany sam pisze ze ktos sie nam wyplakal w rekaw po czym sam skarzy na drugiego kolege ze ten jest niby zadowolony z jego bana wiec zapytuje sie kolego na jakiej podstawie to wnioskujesz??
Kolejna sprawa, JZP Otrzymujesz odemnie kolejnego warna za obrazanie innych graczy.
Wyjscia masz dwa:

  1. Masz miesiac na przemyslenie swojego ogolnego zachowania,
  2. Tam sa drzwi…
    To co mowilem Panowie na ostatniej odprawie, koniec cackania sie i grozenia palcem to nie jest przedszkole, nie umiesz sie bawic o dowidzenia.
    Decyzja zapadla i zostala przeglosowana 100% zgodnoscia administracji.

A miesięczny BAN jest właśnie ostrzeżeniem a raczej jego formą

Proszę o zniesienie bana dla @jzp gdyż nie ma dowodów na to że nie stosowal się dziś do zasad. A takie śmieszne pomówienia może ten ktoś wsadzić sobie w buty z których słoma wystaje. Był czas by to wyjaśnić jak facet. Poszło by kilka kur.w i można byłoby to wyjaśnic na miejscu.
Niech administracja wysłucha wszystkich a nie tylko jednego ziomka.

Po pierwsze to jest dopiero 3 ban na tym forum z tego co pamiętam. Można więc twierdzić ze często się to nie zdarza. Na użytkownika JZP były od dawna zażalenia i to nie chodzi tylko o dzisiejszy dzień.
Ban na miesiąc jest formą ostrzeżenia a decyzja właściwie zapadła na ostatnim spotkaniu administracj a nie dzisiaj.

Skoro tak to w takim razie dlaczego nie dostałem od razu bana tylko akurat dopiero po dzisiejszej strzelance.??? Droga administracji proszę się nie zasłaniać jakimś wytłumaczeniem “Od września bla bla” skoro tak długo to trwało jak mniemam to mieliście wystarczająco dużo czasu aby mnie ostrzec.

Właśnie dostałeś ostrzeżenie przed usunięciem ze strzelanek definitywnie.

coś mi tu śmierdzi. W takim razie trzeba było to zrobić wtedy gdy ostatnim razem sobie przej_ebał u Was a nie czekać miesiąc (bo z tego co zauważyłem to go tyle czasu nie było) do dnia dzisiejszego. Tak jak już wspomniałem ja i założę się że i większość ludzi która dziś była potwierdzi że gra odbyła się normalnie, bezkonfliktowo. A “typ” który miał jakieś zażalenia nie pisnął słowem. I kto tu zachował się nie fair?
A po drugie, tak sobie myślę że jeśli nie było ani jednego ludka z administracji to powinniście być w takim razie po stronie neutralnej.

Na szczęście My decydujemy kiedy wklejamy Bana. Niech JZP przestanie się mazać. Poczeka sobie w domu miesiąc i ochłonie.

Whoa… Lubili Cię w szkole jak byłeś młodszy? Takimi wypowiedziami to sobie robisz więcej wrogów.

Chilluj alfo i omego, to że dupsko podcierasz sobie setkami to nie musisz pisać takich głupich rzeczy.

Ajgor bardzo dobrze Ci napisał, wylewanie frustracji w taki sposób pokazuje Ciebie jeszcze bardziej w negatywnym świetle, nie tylko administracji a wśród innych graczy również.