3.05.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra (cqb-350fps!)
  • Dobra (teren zielony)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 2.05.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

dawac na dobra otwarta, bedzie fotograf? :smiley:

hm …na co tu zagłosowac?

Zgodnie z zapowiedzią nie będę głosował :smiley: ale gdybym miał zagłosować to może… zielona Dobra? :wink:

A wpadasz Herod? :stuck_out_tongue:

Powiem Ci w niedzielę rano :laughing:

No dobra to DObrA…

Urbanbrenner - zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić, dopóki nie napiszesz powitalnego posta Twój głos nie jest brany pod uwagę.

Hi,czy jako kibic I big fan taktycznego,moge przyjechać z synem pooglądać walnąć parę fotek?oczywiście zachowane pełne BHP:-)

Heh jasne że tak. Zapraszamy :slight_smile: proszę pamiętać o okularach i kamizelce odblaskowej :wink:

Ma ktos kamizelke odblaskowa pozyczyc na jedna strzelanke? :smiley:

Trzeba w końcu wyjść do ludzi :slight_smile: Dobra Zielona !!!

Jak się ogarnie replika to chętnie dobra zielona, ale nie głosuję żeby nie było

JZP - jak będę w niedzielę to Ci przywiozę :wink:

Jest Oki tylko wielka proźba podajcie ulice,lokalizacji rozgrywki w Dobra no w Wookiego dojazdach na miejsca walk nieumiem znaleść,albo większe pingle muszę zakupić;-)dzięki I pzdr

Dobra Szczecińska, ulica Spełnionych Marzeń. Do końca w górę, za bramą wjazdową w prawo do końca do miejsca parkingu :wink: Będą ludzie i samochody - ogarniesz :smiley:

zalezy tez czy bedzie moj qmpel bo chcialby popatrzec jak to wszystko wyglada, btw. mialby ktos batke pozyczyc? tak na wszelki wypadek bo ani widu ani słychu z ta reklamacja…

Kolega Białas - to samo co Urbanbrenner, zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić. Dopóki tego nie zrobisz głos z ankiety jest nieważny.

Da radę z kimś się zabrać? bo nie wiem jak dojechać :smiley: Jeszcze dobrej nie zaszczyciłem swoją osobą :smiley:

Jeśli dotrzesz na Głębokie na 9.10-9.15 to mogę cię zabrać. Wypatruj szarego Aveo na goleniowskich blachach.