3.05.2015

Ja ci pozycze nie ma problemu

Chętnie wpadnę :3 Z SWD :slight_smile: i jak by mógł ktoś odsprzedać 1 kapsułkę na co 2 i pożyczyć trochę kulek 0,30 g bym podzielił się 0.25g i green gazem :slight_smile:

Kapsułke moge wziąść ale kulek nie mam

Batke, ta? jaka masz? :slight_smile:

Mini . Stock do Giety i jak masz M4 no to SF stock specny

Ma ktoś pożyczyć batke? ;d

Dobra, moze sie nada byle zeby strzelac :smiley:

Wiesz albo strzelasz byle jak albo nie strzelasz wogule :slight_smile:

Ten cytat wyślę do Twojej Pani od polskiego, niech zobaczy jak zdolnego ma ucznia :laughing:

I do Twojej mamy, żeby sprawdzała Twoje posty przez naciśnięciem “wyślij” :wink:

Więc mój wszystko wiedzący polonisto oświeć mnie co zrobiłem nie tak chętnie wysłucham .
może być pw

Poprawnie jest napisać “wcale”
A poprawnie ten “wyraz” pisze się “w ogóle”

Pozdrawiam

Polonistą nie jestem, a tutaj wystarczy wiedza z podstawówki :wink:

Tak jak Piorun napisał



Polecam również przecinki: “Wiesz, albo strzelasz byle jak, albo nie strzelasz wcale.”


Nie rozpoczynamy zdania od “więc” :smiley: I tutaj też polecam używanie przecinków. Jeśli nie wiesz gdzie stawiać przecinki, to Pani od polskiego Ci wytłumaczy :wink:

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie sam dodam coś od siebie pisałem przez telefon wiem że to nie argument ale nie miałem czasu by wpisywać ó czy ą oraz przecinki.
Ale zakończmy temat . Poproszę panią od polskiego aby mi wytłumaczyła

Przenieście proszę swoją dyskusję na jakieś fora poświęcone poprawnej polszczyźnie, tam wam powinny e-penisy urosnąć.

Jak grochem o ścianę :laughing:

A Ty co tu robisz? To nie forum poświęcone GTA V :stuck_out_tongue:

a tam sie czepiacie chlopaka… trzeba byc wyrozumialym, a tak swoja droga bedziesz sie strzelal w niedziele - szeregowy?

Czołem panowie :slight_smile:
Mam takie pytanko , ponieważ idę na noc do pracy i Batki podłączyłem ale na chwile …
co się z tym wiąże , miał by ktoś pożyczy Batkę maxx 9v w razie ,W" ? Podłączenie obojętne (mam przejściówkę)
Z góry podziękował :slight_smile:

Bardzo Was Przepraszam, ale muszę jutro jechać do dziadków do Stepnicy i nie pojawię się jednak na strzelance.

Swój swojego zawsze poprze :laughing: Nie jestem wyrozumiały dla Pana Prezydenta i jego błędów, to dlaczego mam być wyrozumiały dla was?

pierdolisz kurwa nie od rzeczy, idz sie czegos napij, jaki swoj swojego chlopaku jak juz serio piszesz to mysl co… nie lubie takich co zamiast wskazac blad aby na przyszlosc chlopak wiedzial jak sie poprawnie pisze, to wysmiewaja… a na siłce nie raz sie z takim chamstwem spotkalem to podszedlem i wytlumaczylem jak sie cwiczy, a nie sie nabijalem jak reszta buców. :unamused: