29.03.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Dobra-cqb (350fps)
  • Mosty
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 28.03.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z przyjętą rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Dobra (teren zielony) i Wiskord

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:****Przypominam o zmianie czasu z soboty na niedzielę!
Śpimy krócej - przestawiamy zegarki o godzinę do przodu :wink:

Nie można głosować na Warszewo :wink:

Sprawdziłem, da się oddać głos.

Nie można, bo jest słabe;)

Logika koszyka ponad wszystko xD

Jak będzie co tydzień CQB to spadam.

dawać jakiś las w końcu

znowu CQB bedzie

LAS! Chcę przetestować MP5 po tuningu :smiley:

heca - proszę o przedstawienie się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” inaczej Twój głos nie będzie się liczył w ankiecie.

Wookie - nie masz co robić sobie nadziei :wink: Dobra nie wygra :stuck_out_tongue:

Ja jednak odpadam, nie dam rady się pojawić z przyczyn ode mnie niezależnych :frowning:
I nie, nie dlatego, że Dobra nie wygrywa :wink:

****Przypominam o zmianie czasu z soboty na niedzielę!
Śpimy krócej - przestawiamy zegarki o godzinę do przodu :wink:

Kolejni po Lodziarzach którzy boją się lasu :sunglasses:

Z i.Ch wpadną 2-3 osoby, jeśli oczywiście można wpaść :wink:

A dlaczego by nie? :sunglasses:

Osobiście polecam się pojawić zamiast “wpaść”. Skutki “wpadek” bywają różne :wink:

Warszewo mnie nie interesuje życzę Wszystkim dobrej zabawy ODPADAM :slight_smile:

Uważam, że krzekowo lub warszewo lub bastogne będą najlepsze ze względu na to iż przyprowadzę nowego kolegę, który chciałby zobaczyć jak taka strzelanka wygląda. Las bespieczniejszy i o wiele przestronniejszy.

Tak dla wyjasnienia - jesli ten nowy kolega to PyTec ktory ma 12 lat to jesli nie przyjdzie z rodzicem/jego prawnym opiekunem ,ktory bedzie non stop podczas rozgrywki… to sobie kolega niestety nie postrzela

To samo tyczy się samego Montesa, który ma 12 lat :wink: - także dwóch osobnych opiekunów PRAWNYCH musi się pojawić. /Wookie