29.03.2015

Chcesz iść się pobawić czy odstresować… A tu (bez obrazy) dzieci przychodzą… a niech się coś takiemu stanie , to rodzic będzie niedaleko i przyleci z “ryjem” …

Nie znacie hecy? Dobry to jest ziomeczek, raz mnie odwoził do domu.
Chciałam też zapowiedzieć swoją obecność. Dawno mnie ostatnio nie było, ale tym razem wkładajcie najlepszy szpej i szykujcie się na dużo foteczek :sunglasses:

Zawsze się pojawiasz gdy mnie nie ma :cry: Czy Ty mnie przypadkiem nie unikasz? :stuck_out_tongue:

Zajebiście założę nowy dżilisut !

Szkoda tylko że nie będzie nikogo kto mógłby to skontrolować :open_mouth:

Będzie kmk :slight_smile:

Jeśli okaże się że nie będzie nikogo z administracji aby to zweryfikować to po prostu nie będą mogli wziąć udziału w grze.

Zasady/regulamin jest jasny i nie ma żadnego naginania - albo 15 lat i zgoda na papierze rodziców zgodnie ze wzorem, albo rodzic / prawny opiekun danego delikwenta obecny non stop podczas rozgrywki i świadomy/akceptujący warunki/regulamin i zagrożenia itp.

Kolega Montes i PyTec powinni być tego świadomi - nie są spełnione warunki wracacie do domu.

Trzeba to napisac jasno bo… to jednak 12 latkowie! Choć moim zdaniem limit wieku od 15 powinien być dolnym i nieprzekraczalnym.

15 lat minimum. Nic niżej. Kropka.

Jeżeli nawet (jakimś cudem) nie będzie nikogo z adminów, to ktoś będzie musiał podjąć się jako takiej organizacji, wydaje mi się, że ta osoba otrzyma pomoc tych osób które naprawdę długo siedzą w TS, więc i weryfikacja papierów jak i ogólnie pojętego behapa (oksy i szmaty) przebiegnie jak należy.
BTW widzę że walka o miejscówki trwa do samego końca :smiley:

Będzie admin, już tak się nie martwcie

Teraz to już wszyscy będą spokojni :sunglasses:

Cholera, chyba jednak muszę dzisiaj zachlać… :sunglasses:

Administracja czuwa ! To ze nas niema nie znaczy że nie widzimy :wink: poza tym będzie Kmk więc nie macie się co martwić. Wszystko będzie zgodnie z zasadami. Polecam tylko myśleć nad rozgrywka :slight_smile:

Może w kosza?? :smiley:

sory bardzo ale mały wypadeek spowodował moją nie obecność

dzieki za dzisiaj. przepraszam ze tak szybko ucieklem ale niestety problemy z replika wygraly ta walke…

Panowie co jest głosujecie a nie przychodzicie znowu 20 osób na strzelance i po co taka robota rozumiem że ktoś woli CQB a lasy chce omijać ale napiszcie że spowodu braku repliki do lasu nie przychodzicie bo za słaba . tak ktoś by przygotował jakąś rozgrywkę na tyle osób i zonk bo przychodzi tylko 20. I tak dziś było soczyście przy tak małej ilości osób. Dzięki za strzelankę.

Ostatnio faktycznie słabo z frekwencją bywa, ale i tak było zacnie, dzięki wszystkim za strzelankę i mam nadzieję, że kolega Krychol szybko ogarnie kałacha :wink: Widzę, że jednak będzie trzeba nosić zestaw narzędzi :wink:

Fajnie bylo, dzieki;)

Było fajnie tylko z tą frekwencją beton :confused: a deszczyk robił dodatkowy klimat :slight_smile:)