20.03.2016

Jade z Polic przez Siedlice > Pilchowo > glebokie mam 3 miejsca :}…

Ja tylko mam nadzieję, że nowy kolega Waleczny zna regulamin, i mimo oddania głosu na inną miejscówkę, pojawi się na Krzekowie (o ile Krzekowo wygra) :wink:

Kolega waleczny łamie regulamin gdyż nie podał zdjęcia w odpowiednim temacie. Od tygodnia. Warn.

Ja przyjadę jako obserwator bo raczej replik jeszcze nie dostarczą.

Będziemy w 5 osób.

Ktoś z B.R.o.S.'u też się raczej pojawi.

Będzie miał ktoś Chrono ?

My swoje przestrzeliliśmy - dosłownie :smiley:

i teraz wszyscy będą się zastanawiać ile fps jaką BRoS-owe repliki skoro nawet chrono tego nie wytrzymują :slight_smile:

No wiesz… Jak ktoś strzela w wyświetlacz z przyłożenia to nie może się dobrze skończyć…

Ja będę miał że sobą chrono, czytos ma pomysł na rozgrywkę w niedzielę?? Jeżeli tak proszę na pw

Będę, Wayne to my tam idziemy w coś grać, a ja już myślałem że spotykamy się w niedziele żeby porobić foteczki i poplotkować XD

Postaram się pojawić z kałachem bez przyrządów celowniczych :slight_smile:. Będzie śmiesznie :slight_smile:

Jednak się nie pojawię po kałach również nie działa… Ja to mam kryzys

Czy miałby ktoś replikę pożyczyć dla mojego taty? Zależy mi żeby się postrzelać z tatą.
Montes

Wygrało Krzekowo!

Życzę miłej gry.

Problem ma problem bo chce przyjechać jutro a ja mu pożyczam kałacha a nie mam maga do niego. Czy jakaś miła duszyczka pomoże Problemowi rozwiązać ten problem :wink:

Nie zjawie się z powodów zdrowotnych.
Załatwiłem się w piątek, sorry panowie :astonished:

Będę przed 11 proszę mnie uwzględnić przy podziale stron.

Zjawie się, wezmę dodatkowy mag do ak :slight_smile: