Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.
Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.
Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.
Obszar magazynów rakietowych się pomniejszył ze względu na ogrodzenie nowej firmy, która gospodaruje teren nakładający się na miejscówkę z południowej strony.
Dzięki wszystkim. Bylo zimno, ciezko, brak krzakow powoduje ze widac za duzo i przydaloby sie stricte podejscie cqb only. @Kleszcz jakbys byl tak mily i rozroznial Stargard Bloki od Stargard Grozny byloby super. I więcej bloków z limitem tylko cqb … przy dzisiejszej frekfencji byloby lepiej na bokach
Dzięki za grę naprawdę fajnie się bawiłem, dużo lepiej, niż się spodziewałem :). Co prawda limit leśny jest wg mnie bardzo ryzykowny na tamtych dystansach, uważam, że CQB z możliwością full auto na dalszym dystansie i semi na blisko byłoby bezpieczniej i zminimalizowałoby ryzyko trwałych śladów na ryju.
Dzięki Administracji za ogarnięcie fajnych, szybkich gier oraz dzięki wszystkim z obu drużyn za fajną zabawę bez spin.
Nagrało się trochę fajnego materiału więc zanim zmontuje całość, wrzucam krótką, surową zajawkę co się dzisiaj działo: