17.01.2016 r.

Gdzie strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 15.01.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Opóźnienie spowodowane naradą Administracji.

Wiskord zostaje zawieszony do odwołania z powodu zwiększonego zagrożenia zawalenia się.

Wiskord RIP ?

To jak ni ma Wiskordu może by dać 2x dobrą CQB, co wy na to?

Wiskord bedzie obserwowany. Jak będzie dalej stał to wróci.

Dwa razy dobra cqb jest bezsensem. Moze w koncu pojedziemy na wielgowo albo cos innego ?

Stać to w “jakieś” formie będzie stać, choć pewnie gorszej niż obecnie, tu raczej mamy do czynienia z takim progresywnym rozpadem na zasadzie " z kazdym dniem będzie gorzej "

Owszem jednakże pogoda w okresie zimowym przyspiesza rozpadanie się ścian. Do tego dochodzi pożar dachu w dużym budynku który mniej lub bardziej osłabił konstrukcje.

Administracja po prostu troszczy się o bezpieczeństwo.

I uwierz ale też ubolewam nad tym zawieszeniem.

Shit happen’s jak na wojnie. A tak w ogóle sorry, że nie było mnie na ostatniej strzelance pomimo głosowania, więc wlepiam se bana na następne. Ale w razie czego to będę.

Pojedziemy? Pojedziesz?

Chciałem tylko zwrócić uwagę że na tej miejscówce rzadko bywamy.

pffff wiskord się rozjebowywuje czas sprzedać szpej :smiley:

Nie głosuję ale możliwe, że będę

Byłem na wiskordzie pierwszy raz i chyba ostatni, może to dziwne… Ale jedna ściana była cała rozwalona, kawałek szkła leżał na daszku, granat i jedna kulka w ten kawałek, on spada i zyleta. Zrobiłem świetną akcje 1 na 6 ale… bezpieczeństwo później zabawa, mój tata pracuje tuż obok i ma wgląd na wiskord, oglądałem na kamerach co się dzieje z budynkiem. Wiskord (*) : d

Nie będzie mnie. Sesja atakuje.

Wygrała dobra (Teren Zielony)

Życzę miłej gry.

Czy ma ktoś pożyczyć replikę dla taty, bo będziemy?

będę, mam też 3 wolne miejsca w samochodzie jak ktoś chętny pisać sms 531 476 461

Też się pojawię :wink:

Dzięki Panowie i Panie za strzelanke, całkiem udane spotkanie.

Foty:
https://drive.google.com/folder/d/0Bzu8IxMPstwocjdjR3poa180X0k/edit

Całkiem fajnie. Szkoda tylko, że kolo z airsoft Szczecin za bardzo się pienił. Zdecydowanie zero luzu i poczucia humoru… :stuck_out_tongue: