15.10.2023

Gdzie strzelamy?
 • Wzgórza Bukowe
 • Dobra
 • Mosty
 • Prochownia
 • Tartak
 • Krzekowo
 • Gniazdo Gawrona
 • Nie będzie mnie
0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 15.10.2023 o 10:00

Głosować mogą jedynie osoby z grupy Zweryfikowani. Jeśli nie możesz głosować, kliknij na link, sprawdź warunki i poproś o możliwość dołączenia do grupy.

Kwestie organizacyjne:

 1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
 2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
 3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
 4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulaminy:

 1. Regulamin głosowania
 2. Limity mocy replik
 3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

 1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
 2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
 3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
 4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
 5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
 6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

2 Likes

Panie i panowie,
z uwagi na zajście z “poprzedniej” niedzieli szukajcie na na “adminnazi terror”.

 • Przekroczysz limit o 0.01J - przykro mi,
 • nie masz kamizelki do oznaczenia się - wypad do domu na rosołek,
 • boczniak Ci nie działa, a masz >1.9J - nie mój problem,
 • okulary bez certyfikacji - załatw sobie.
 • nie masz konta na forum? - nie zdziw się jak poprosimy Cię o założenie konta na miejscu, albo spakowanie się i powrót do domu na rosołek.

Przykręcimy śrubę. Nawet jak nie wyleczę jeszcze pleców, to przyjadę pochodzić z chrono i popatrzeć na rozgrywkę.

9 Likes

OK, jedno pytanie a’propos adminterroru:

Załóżmy, że przyprowadzam znajomego. Kompletna świeżynka (taka, że pożyczam mu całość sprzętu. W tym pilnuję żeby miał certyfikowane okulary, kamizelkę i pieluchę na zmianę :wink: ), i, biorąc pod uwagę jak to do tej pory wyglądało, na 90% nie pojawi się ponownie.

Też będziecie ścigać takiego o konto na forum, czy w ramach dżentelmeńskiej umowy, ja (jako gracz z kontem na forum i pewnym już stażem, rozpoznawalny dla administracji) mogę go wprowadzić do gry na moją odpowiedzialność (znaczy, jak się typ okaże zgiętą fają, to ja dostanę po uszach od administracji)?

Odpowiedz Ci klasyczny “to zależy” - znam Ciebie, jak mi powiesz że za niego ręczysz to spoko. Zawsze jak wprowadzamy kogoś to jest poniekąd na nasz kredyt.

Ile czasu zajmie człowiekowi wpisanie loginu i stworzenie konta n a stronie? W dziale “przestaw się” aktualnie masz dostępny szablon, więc nawet nie musisz się specjalnie wysilać … :wink: Myślę, że zanim skończę gadać większość “nowych” przy słabym necie przynajmniej konto założy :wink:

Zobacz jak bardzo to uprościliśmy:

Z jednej strony, masz rację. Jest to proste, szybkie, łatwe i przy obecnym szablonie po rosyjsku idioto odporne. Z drugiej, czy nowa osoba która jest pierwszy raz i nie wie czy będzie kontynuować taką formę spędzania czasu, potrzebuje konta? Nagły wysyp kont gdzie osoba pojawi się raz lub dwa i zniknie na wieczność
Wiem z własnego doświadczenia że będąc nowym to na zbiórce słucha się wszelkich zasad, rad, planów a nie koniecznie szuka strony z forum
Myślę że dobrą praktyką w przypadku nowych graczy było by, o ile nie ma konta,przychodzenie z kimś kto takowe ma i może za nowego poręczyć

Niby tak ale nie do końca :wink:

Z jakiekolwiek bardzie ryzykownych “rozrywek” bym nie korzystał zawsze masz obowiązek wypełnienia ankiety/ założenia konta.

Nawet jak ja głupie gokarty idziesz :stuck_out_tongue:

co jakiś czas nieaktywne konta są usuwane, więc jeśli taka nowa osoba stwierdzi że to nie jest hobby dla niej porzuci konto które zostanie usunięte i po temacie, pozostaw tą kwestię administracji i moderacji :slight_smile: jeżeli chodzi o sytuację z ostatniej strzelanki pokazuje to że osoby anonimowe nie będą mile widziane a wręcz mogą być niedopuszczone do strzelanki. Jak możesz przyjść na strzelankę nie znając zasad i regulaminu :slight_smile: a tam jest wszystko (tak myślimy) bardzo jasno i zrozumiale rozpisane.

1 Like

Jednak nie dam rady pojechać

Wygrywają MOSTY - zapraszam w pełnej gotowość na godzinę 10.00.

Przypominam o sprawdzeniu lokalizacji parkingu - parkujemy za strzelnicą, wyłącznie po prawej stronie drogi (aby zostawić przejazd dla ciężarówek WP)

1 Like

Przypominam, ze to ostatni dzwonek żeby zadbać o kamizelki dla trupa i pozakładać konta :wink:

Wezmę ze sobą kilka kamizelek na odsprzedaż, ale nie wiem czy wystarczy dla wszystkich.

2 Likes

I to mi się podoba albo grubo albo wcale :+1::+1::+1::+1::grin:

odpadam jutro

nie będzie mnie

Gdzie jesteście? :frowning:

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za grę, jak zawsze było super bez spin dzisiaj :smiley: pogoda dopisała, team sie wykazał. Jeszcze raz chce przeprosić kolege z teamu niebieskiego z długimi włosami który dostał ode mnie w szyję serią kulek. Miłej reszty weekendu wam życzę do zobaczenia !

2 Likes

Dzięki za dobrze spędzoną niedzielę ! :slight_smile:

2 Likes

Dzięki za spotkanie. Dzięki za wypożyczenie sprzętu :muscle:

3 Likes

Dzięki za dziś

1 Like

w końcu się wyszalałem

2 Likes

Było super, dzięki za grę.

2 Likes