15.05.2022

Czerwoni

Nie, w skrócie jedziesz na parking mijscówki “Tartak” i kawałek dalej :wink: Wrzucę po zrobieniu wizji lokalnej i dokladnym wyznaczniu miejsca :wink:

Do czerwonych :muscle:

Ja +dudeq do czerwonych

W drugi poście dodano mechaniki i dojazd do parkingu :wink:

Polecam zabrać muggę/offa. Insekty się obudziły.

Siema,
Sorki, że tak późno pisze, ale też chciałbym wziąć udział w jutrzejszej strzelance. (obojętnie po której stronie więc mogę iść tam gdzie jest mniej ludu dla wyrównania)
Konto mam tutaj już jakiś czas, ale jestem nowy w asg. Przeczytałem regulamin i wydaje mi się, że posiadam wszystkie potrzebne do gry przedmioty. To będzie moja pierwsza strzelanka więc jak coś to jestem otwarty na wskazówki.

Hej, czy byłby ktoś w stanie zgarnąć mnie i kolegę bo nie mamy dojazdu? Najlepiej z niebuszewa/centrum. Telefon: 664 788 770

Mam wolne miejsca, piszcie priv

Nie ma problemu, połowy graczy z pewnością nie ma jeszcze na listach :wink: Znajdzie się miejsce dla każdego :wink:

Ja do niebieskich

Nie dam rady jutro

Dziękuję wszystkim za dzisiejsza grę, swojemu zespołowi, grupie przeciwnej oraz Gawronowi za zorganizowanie eventu

Dzięki wszystkim za gierkę dziś. Super przygotowanie fabuły za co jeszcze raz trzeba podziękować autorowi.
Pozdro do następnego

Dzięki za gre było bardzo fajnie.

Pamiętajcie, żeby sprawdzic czy nie macie kleszczy bo dość sporo tego było.

Łapcie kilka zdjęć, które udało mi się połapać telefonem: https://photos.app.goo.gl/NNkMvoHWZbMyvXsu7

Sztos

Gawron, dobra giera dziś była!
Wideo też jakieś będzie? xD

Dzięki za świetną grę
Takie fabularne niedzielę to ja rozumiem, szkoda, że nie ma ich częściej :slight_smile:

Dzięki wielkie za dzisiejsze strzelanie. Nie ukrywam że wesoło było wrócić ze znajomymi po prawie 10 latach przerwy. Niebywałe cieszy mnie że airsoft ma się dobrze i dalej jest taki jakim się go pamięta.

Scenariusz fajny. Frekwencja dopisala a miejscowka ciekawa jeszcze raz dzięki !

Bardzo chciałbym podziękować mamie i tacie… A nie, czekaj. To nie to forum :rofl:
Wielkie dzięki organizatorom i roznosicielom dzisiejszych elementów gry, drużynie niebieskich za piękne ogarnianie się, pomarańczowym za bycie przeciwnikiem naszym oraz przede wszystkim @Francun, za chęć ogarnięcia nas i piękne prowadzenie nas po zwycięstwo. Choć punktacja mówiła co innego, prawoskrętni wielbiciele karła z kotem wygrali i tak :wink:

Miauuuuu k@#$a!!!