14.08.2016 scenariusz Gold Rush by W.T.F

Zgłaszam swoją chęć uczestnictwa w GOLD RUSH ! opłatę ureguluję na miejscu .

Zgłaszam chęć uczestnictwa w GOLD RUSH!!
David86 i Mały_92

feel da smell of frags ^^

to skoro można kupić kulki i wypożyczać repliki to chyba też można jakiegoś lipola pożyczyć ?

Pozostało kilka wolnych miejsc wiec została podjęte decyzja o przedłużeniu rejestracji o 24h.
WSZYSCY CHĘTNI PROSZENI SĄ O ZGŁASZANIA SIĘ NA PW DO BOLO WG SCHEMATU:
Imie, nazwisko, ksywa, wiek.
Wszyscy niepelnoletni zobowiązani są mieć ze sobą pozwolenia od rodziców wg regulaminu Taktyczny Szczecin

@Kotlecior
Może z tym być gorzej… Nie można mieć wszystkiego :wink:

OGŁOSZENIE
Oficjalnie rejestracja została zakończona wszystkich którzy zgłosili chęć udziału w scenariuszu prosze o przybyciem na miejsce ok. 9.30. Jeżeli ktoś nie dokonał rejestracji a będzie chciał wziąć udział w scenariuszu zapraszamy serdecznie jednak organizator nie gwarantuje ciepłego posiłku i niesmiertelnika.

Wpadnę :smiley:

Widzę że nie mogę edytować postów :frowning:
Czy ktoś może zdecydowałby się na podwózkę mojej osoby wraz z repliką i szpejem na miejsce strzelanki z Głębokiego? Byłbym bardzo wdzięczny :slight_smile:

Jest osoba która chciała by użyczyć mi lunety?

Będę :smiley:

Ty już jesteś zapisany :smiley:

Kulki,green gas a co2 można nabyć ?

2 dni temu kupilem boczniaka na green gas i syczy mi z magazynka , da rade cos z tym zrobic na miejscu ? ktoś by pomogł ?

Weź, popatrzymy

Sry ale nie dalem rady

Panowie i Panie, ogromne dzięki za wspaniałą imprezę!

Rowniedz dziekowac za świetną impreze podziekowania dla organizatorow za wlozony trud i doskonały scenariusz. Niech wam Bog w dzieciach wynagrodzi.

Dzięki za wspólną grę panowie , Wayne meeeega robota Bolo dzięki za karkówkę , i Sfeter powodzenia :smiley:

było PRZEWYKURWABIŚCIE ;]
oby więcej :wink:


Dzięki wielkie organizatorom!