14.08.2016 scenariusz Gold Rush by W.T.F

zainteresowany


pytanie:

Jeżeli scenario będzie wymagało którejś ze stron przejęcia/obrony budynku. To czy jest możliwe prowadzenie ognia z niego lub do z guna >350 fps ?

Zostanie wyznaczona strefa CQB określona wyraźnie czerwono biała taśmą. Po za nią do budynku można strzelać w razie konieczności replika bez limitu. Wchodząc w strefą CQB ostrzał z budynku (który siła rzeczy jest w strefie CQB) jak i do budynku tylko replikami do 350 FPS. O ile scenariusz będzie to przewidywał :wink:

Dostaniemy mapy ?
Wg jakich kryteriów dobieracie dowódców ?
Jak będą formowane zespoły ?
Jaki jest obszar strefy taktycznej ?
Gdzie jest parking ? (100 osób to jest ok. 25 samochodów skromnie licząc )
Czy przewidujecie łączność radiową ? Jakie zakresy ?
Czy będą sędziowie ?
Kiedy będzie dostępna pełna wersja regulaminu gry i gdzie ją dostanę (PW czy w temacie) ?

@Slayer:
Lekki offtopic, to już jest ze tak powiem kwestia organizacyjna która nie musisz sobie zaprzątać głowy.
Na wszystkie pytania odpowiadał skromnie: TAK;)
Na chwilę obecna głównym zadaniem każdego chetnego jest przybycie i dobra zabawa o resztę sie nie martwcie;)

  1. Tak na miejscu (rozda je sztabowy)
  2. Sztabowi zostali już wybrani (są to odpowiednie osoby na to “stanowisko”)
  3. Tak aby gra była zbalansowana (składy konfliktu dobiera organizator)
  4. Cały teren zielony i CQB (w/g map które otrzymanie w sztabie)
  5. Jest wyznaczona osoba odpowiedzialna za bezpieczne i bezkolizyjnie ustawianie aut przed główna brama wjazdowy tak jak na Drop Zone.
  6. Tak, Sztabowi posiadają wszelkie instrukcje i częstotliwości.
  7. Tak, ukryci i jawni
  8. Regulamin wysłałem na pw jak i również wspomniałem w 1 poście w/g regulaminu Taktyczny Szczecin.

OGŁOSZENIE
Proszę o zapoznanie sie z mapa techniczną Gold Rush.
Link z mapą poniżej:
https://drive.google.com/file/d/0Bzz0vVzPbD80NThTTVJSaE13RkE/view?usp=sharing

żeby się zapisać pisze tu czy ma to kogoś napisać czy jak ?

Mam pytanko czy wymagane będzie posiadanie dwóch replik do terenów zielonych i cqb. Czy bez repliki do cqb pogram bez problemu?

Oczywiście ze pograsz bez najmniejezego problemu.

Z checia bym sie pojawil (razem z kumplem) ale jeszcze nie wiem czy bedzie mogl. (a sam nie mam transportu).

Czy trzeba wczesniej sie zglosic tu na forum czy wystarczy juz na miejscu podejsc ?
Do kiedy mozna sie zglaszac i potwierdzać ze bede na 100 % ?



Czy mapa obejmuje także strzelnicę ?

OGŁOSZENIE
Przez cały okres rozgrywki w namiocie organizatora dla zapominalskich i maniaków siana kompozytu będzie prowadzona sprzedaż ammo i greengaz po cenach obowiązujących w sklepie shotgun.

P.s. nie będzie prowadzona sprzedaż na tzw zeszyt. Dla przypomnienia sklep będzie nieczynny od piątku.

@Slayer
Nie mogę udzielać odpowiedzi na takie pytania przed scenariuszem, spokojnie wszystkiego dowiesz sie na miejscu.

Ok nie mam więcej pytań.

Napisalem do Bolo, mam nadzieję ze miejsca jeszcze sa, dzisiaj jade kupic sprzęt;) jest ktos kto jedzie moze z okolic Goleniowa, ewentualnie ktos kto by poprowadził na miejsce spotkania w razie gdybym nie mogl trafic?

Uff… bless za bazarek dla zapominalskich.
Wstępnie puchę G-gazu przygarnę

Ty weź lepiej puchę gazu do zapalniczek do tej swojej eMeczki :smiley:

SWAR w składzie 4 osób melduje się :slight_smile: