14.06.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra cqb (350fps!)
  • Dobra teren zielony
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 13.06.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Czas sie pojawic,doszly mnie tez sluchy ze ktos przychodzi we wdzianku luftwafe

Jestem za Dobrą CQB :wink: dziś kończę składać GB to będzie jadka, ale jak będą problemy to na zieliną zagłosuje :sunglasses:

Jeżeli zorganizuje kulki to będę , narazie nie głosuje … :stuck_out_tongue:

Będę, pogoda i roślinność tak ostatnio dopisuje :slight_smile: że trza być :smiley:

Jak ty masz być Elvis to ja muszę być

90% będe ale na razię nie głosuję

replika juz doszla jak wygra dobra zielona to bede :smiley:

kamol075 - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Kolega kamol ma 12 lat i nie może brać udziału w strzelankach a tym bardziej głosować. Wookie czyń swą powinność.

Z jednej strony ciekawi mnie skąd wiesz, z drugiej jednak, znając Twoje zainteresowania, wolę nie wiedzieć :laughing:

ma powiązania z ruskimi , a oni o wszystkich wszystko wiedzą

Kolega do mnie pisał… Z ofertą… Nieważne, na to chyba jest paragraf…

Mnie zastanawia fakt, że zostawiłeś go przy życiu 0.o

Herod oficjalnie ma kobietę , a nie oficjalnie jak mówią inni - …nie pamiętam , byłem pijany … :laughing:

Uwaga! ci co byli na Wielgowie ! czy sprawdziliście na swoim ciele nie pożądanego kleszcza . jeśli nie to zobaczyć bo ja miałem na biodrach i właśnie czekam na lekarza bo sam wyciągnąłem i zostały jego zęby w moim ciele :frowning:

Sezon polowań ba kleszcze rozpoczęty

Nieproszeni goscie na strzelance? :astonished: Nie dobrze…

tak nie proszeni zjebane kleszcze . zara idę do lekarza :frowning:

Głosujcie na CQB - tam nie ma kleszczy! :smiley: