14.06.2015

Popieram

Jedzie ktoś może przez Prawobrzeże (najlpiej Dąbie) i miałby jedno miejsce wolne w aucie? :unamused:

DWA miejsca! :smiley:

to i ja bym sie zabral z cgecia

m.wegner - przedstaw się w odpowiednim dziale, do tego czasu Twój głos nie będzie się liczyć.

Dobra zielony ? :frowning: czekałem na CQB :frowning: ktoś mógłby podwieźć z głębokiego ?;]

Sorry, jednak mnie nie będzie :frowning:
Sprawy rodzine.

Ze mną będą dwie osoby. Jedna doświadczona druga początkująca. Mają jakieś problemy z mailem i nie mogą się zarejstrować. Zabieram też fotografke.

A gdzie to dokladnie ??

Wujtek jestem nowy ale jak cos ja mam wolne miejsce.

Wygrała Dobra Zielona, jeśli ktoś nie wie gdzie znajduje się ta miejscówka zapraszam do pierwszego postu, gdzie wrzuciłem linki z odnośnikami do map :slight_smile:
Przypominam o punktualności, godzina 10:00 wszyscy muszą być w pełnej gotowości; przygotuję prostą grę Search&Destroy z użyciem bomb - szczegóły omówię na zbiórce

Dzięki za dzisiaj, było zacnie :wink:

Dzięki za grę, szkoda, że pod koniec pierwszej rundy była ta sytuacja z farbiarzami, no ale trudno - wybrnęliśmy :slight_smile:
Dwie batki poszły, kilkanaście midcapów wystrzelone, ~2h materiałów na kamerze - dzień na pewno nie był zmarnowany :smiley:

Zdjęcia z dzisiaj :smiley:

https://plus.google.com/photos/109844787982547661273/albums/6160227191559785281?authkey=CKvrqdubzI7efw

Ło jak szybko :astonished: Dzię-ku-je-my! :smiley:

było super nie licząc komarów heheh.

super było nie licząc zadrapań i przenosin . Podejrzewam ,że byłoby znacznie lepiej z bombami na 1 miejscówce :slight_smile:) po 1 rundzie ludzie może przestali by bać się kul :slight_smile:

Zobaczcie czy nie macie kleszczy. Jeden po mnie chodził, ale jeszcze się nie wgryzł :wink:

Dobra zabawa dzieki i czekam na nastepne;)

Jak zawsze fajnie, pozdrawiam. :smiley: