14.01.2024 trening taktyka zielona

Cześć!

W nowym roku organizujemy (t.Ch) trening z taktyki zielonej na którą chcemy zaprosić zainteresowanych.

Tematyka:

-praca w dwójkach/sekcjach/drużyna
-przemarsz wraz z dodatkowymi elementami (obrona okrężna, przeszkoda itd)
-komunikacja w zespole werbalna/niewerbalna
-rozwijanie szyków
-inne

Trening czysto teoretyczny ( chodzi o przyswojenie wiedzy i wyrobienie nawyków). Jakiś OPFOR pewnie zrobimy na końcu aby “sprawdzić się w ogniu” :wink:

INFORMACYJNIE:

Wiedza z treningu kompletnie nie przyda się dla singlów i na niedzielnych jebankach. Jednak jeśli ktoś chce podziałać w zespole na imprezach z ostrzejszym zacięciem to ten trening jest właśnie dla niego.

1 polubienie

Hello,

Will it be alright for an English speaker to join the training?

We’ll have to wait for @Szczepan to make the call on that, but I guess we should be able to manage.

1 polubienie

Hi, You can join but i won’t be able to translate anything. I won’t have enough time and power for this.

1 polubienie

I’ve done that at Asgard for a whole bunch of folks, I can handle that for one person here.

No biggie.

1 polubienie

Więc niech tak będzie :wink:

Jednocześnie informuję że wprowadzam limit wejściówek. Chce skupić się na jakości i tresci a nie na masowce.

Limit wynosi 4 osoby.

1 polubienie

Dzień dobry . Jestem nowa i chciałabym wziąć udział w treningu. Chciałabym wiedzieć gdzie się to odbędzie , o której

Znając Szczepana, prawdopodobnie Puszcza Bukowa z wymarszem o 10:00.

Hej,

Jak piszę Errhile 10.00 do 16.00.

Zbiórka pod leśniczówką u Radzia. Teren treningu to Tartak i okolice.

1 polubienie

Jeśli jest jeszcze miejsce - chętnie się pisze :smiling_face:

Jest.

Mam tez komplet ludzi.

  1. Komandor
  2. Alka
  3. Mumin
  4. Mheid
2 polubienia

I znowu, znając Szczepana: weźcie pod uwagę, że jak wyjdziemy z parkingu, to wrócimy do samochodów dopiero na końcu treningu.

Czyli zabierzcie ze sobą wszystko, czego przez sześć godzin w lesie będziecie potrzebować. W tym wodę, przegryzkę i odpowiednie ubrania.
I coś, w czym będziecie to mogli przez cały ten czas nosić.

Wiem, że mówię rzeczy oczywiste. Ale zderzyliśmy się już z ludźmi, dla których to nie było wcale, ale to wcale oczywiste, i potem okazywało się, że była bieda.

3 polubienia

je jestem na tak, jak tylko skompletuje brakujące wyposażenie.

A czego Ci trzeba?

Dzięki za pytanie, Kain już zadziałał :grinning: nie będzie drwił z mojej kamizelki US w camo UPC którą określił jako wędkarską :grin:

2 polubienia

UPC xD
jaki net podaje? :sweat_smile:

(bez urazy czy coś :stuck_out_tongue: )

2 polubienia

Słusznie, UCP :grin:

https://maps.app.goo.gl/XY8CW5giBy65L8f5A

Parking. 0 10 startujemy z treningiem więc warto być wcześniej aby się ogarnąć.

1 polubienie

Jedno miejsce się zwolniło. Gdyby ktoś był zainteresowany to pisać :slight_smile:

Siemaneczko! Co do niedzieli.
Pierw pytanie - co zabrać?
Rozumiem odpowiedni ubiór, nawodnienie, coś do jedzenia bo przez 6h nie wyjdziemy z lasu.
Brać dodatkowo oporządzenie, replikę? Jeśli tak czy jakieś limity mocy przewidujecie itd

Dodatkowo zapytanie.
Czy jest szansa z kimś się zabrać? Dokładnie z Piastów 40C, wypadł mi transport prywatny stąd pytanie