12.04.2015

co wygra to wygra ważne zeby ponaparzac do kogo popadnie w niedziele. :smiley:

haha tylko ze w konfrontacji z żona - ona nie ma zadnych limitow FPS :smiley:

Zwierzak - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Witam ,
Sorki ale chyba się już pogubiłem w tej plątaninie postów… :frowning:
Jeżeli wygra Dobra , to normalnie będzie tam strzelanka , czy ze względu na “Farbiarzy” nie koniecznie…
Ktoś może mnie oświecić ? :question:

Jelsi z farbiarzami nie będzie się dało dogadać to trzeba się przenieść na bostogne.
Jednak prawdopodobnie oni graja na budynku.

Jasne jest, że obecna rywalizacja w ankiecie to rywalizacja między tymi, którzy mają repliki do cqb i tymi, którzy nie mają replik do cqb. Pisaliśmy już o tym. Jeżeli wygra teren zielony, to wszyscy, którzy głosowali w ankiecie zobowiązani są do pojawienia się na strzelance i nie ważne ile mają fps. Jeżeli jednak wygra miejscówka do cqb to Ci, którzy nie mają odpowiednich replik nie muszą pojawiać się na strzelance - ale tylko z powodu braku repliki do cqb, w innym przypadku każdy kto wziął udział w głosowaniu jest zobowiązany się pojawić. Należy to wyraźnie zaznaczyć, inaczej głos oddany będzie ważny i spotka się z konsekwencjami w przypadku niepojawienia się delikwenta na strzelance.

Jeżeli wygra “Dobra” to odpadam :slight_smile:

Mam nadzieję, że to żart.

Jak dobra wygra to odpadam nie mam repliki do lasu

Ty się śmiejesz a ja mam problem, bo replikę pomalowałem na biało-pomarańczowo :laughing:

Teraz ja czegoś nie rozumiem. Osoba która ma powyżej 350fps jest uziemione na cqb, ale ktoś kto ma nawet 220 fps “normalnej” repliki za pomocą odpowiedniej taktyki jest w stanie normalnie walczyć w lesie i nawet przechylić wygraną na swoją stronę. Więc czemu się nie pojawiacie na strzelankach na których walczymy “w lesie”.

Ale ja nie znam żadnej taktyki potrafię tylko biec do przodu

Replika do cqb= replika do cqb+las
Replika do lasu= wyłącznie replika do lasu, ze względu na limity

Tyle w temacie; więc pisanie, że kogoś nie będzie, bo nie ma repliki na las, a ma do cqb jest wg mnie nie na miejscu… Sam wpadam z p90 jeśli wygra las, bo jeszcze nie mam Mki do lasu

To też taktyka, zawsze możesz próbować dobiec tak blisko, żeby zrobić silent killa :smiley:

I o to chodzi (pamiętasz ostatnią strzelankę jak zaczął padać deszcz wygraliśmy bo przeciwnik się poddał :slight_smile: a my mimo wszystko atakowaliśmy ). Tutaj też jest ważna wola walki :mrgreen:

kurwa Wookie jak ty będziesz to wpadam wyjebać Ci z srki :smiley:

A tam od razu się poddał… Niektórzy jeszcze walczyli, z wami i z własną drużyną. Niestety tego dnia morale były słabe :confused:

Czarna izolka i jedziesz , haha a w jakim celu takie kolory ? :open_mouth:

Kur… Ogarnij się przecież to żart!!! :smiley: :smiley: :smiley: