12.04.2015

spoko ogarniam :smiley:

To sie kurde zdecydujcie gdzie ta wojna, bo mi to wisi, ale chcialbym wiedziec.

Jeśli wygra Wiskord - to wiskord
Jeśli wygra Dobra zielona - to Dobra zielona jeśli uda się ugadać z farbiarzami (czy grają na cqb czy na zielonej) - jutro postaram się z nimi skontaktować; a jeśli się z nimi nie uda dogadać to pojedziemy po prostu na Bastogne, podobny dojazd jest, tyle że bliżej - według mnie takie rozwiązanie jest sprawiedliwe :slight_smile:

Ups. Już poszło.Zwierzak

yyyy szczerze mówiąc, to nie żart :laughing: To Asiimov (gracze CS:GO kojarzą) :smiley: A przynajmniej miał być, niestety graficy komputerowi mają łatwiej niż ja w realu

Dlaczego piszecie że farbiarze grają na budynkach , jak ewidentnie grają na zielonej , więc jak wygra Dobra to będziecie się z nimi strzelać ??? :laughing:

Link do mapy - Paintball Dobra – Google My Maps

jesus kur…kojot co ty zrobiles replice??? :astonished: :open_mouth: :open_mouth:

wstyd… za bardzo do siebie wziął skrót nazwy teamu

za duzo czarnego jak na asiimova ale i tak kamuflaz w praktyce przydatny jak 5 kolo u wozu :smiley:

I jaka taktyczna kolba ( 360 mode ) :smiley:

UWAGA UWAGA
Potwierdziła się informacja że Painball będzie jutro grał na Dobrej zielonej więc nie ma co tam jechać. Mają duży scenariusz więc dla dobra wszystkich musimy zrezygnować z tej miejscówki. Więc postanowione zostało że przenosimy się na WARSZEWO I.

Miejsce zbiorki jest juz wyznaczone? Jak domniemam spotykamy sie w konkretnym miejscu zeby sie nie szukac po lesie.

W pierwszym poście masz mapę dojazdu do miejscówek, na której jest wszystko zaznaczone

A skąd się wzięło Warszewo I, przeca ma tylko dwa głosy :open_mouth:

Wzięło się dla tego bo:
-Wygrała miejscówka bez limitu FPS
-Bastogne jest wyłączone z rozgrywek ŻW kara mandatami informacja potwierdzona
-Krzekowo hmm będzie mnóstwo spacerowiczów
Więc właściwie Warszewo I lub II

to moze warszewo 2

Może Warszewo 5 ?
Padło na Warszewo 1 i nie zmieniamy bo zrobi się bałagan i każdy pojedzie gdzie indziej.

Niestety nie będzie mnie jutro . :frowning:

Yeaaaaah! A głosowałem na Warszewo 1! Życie potrafi mnie jeszcze zaskakiwać…

Powiem nawet lepiej ze warszewo piekna pogoda bedzie,az szkoda by bylo sie kisic w gruzach.