12.04.2015

Czacha nie masz prawa narzekać ponieważ twojego głosu w ankiecie nie widzę … Jeździmy tam gdzie chcecie wy … Ale spoko powstawiam wasze komentarze jak zabraknie cqb w naszym rozkładzie …

Kapeć nie musisz mi oddawać :stuck_out_tongue: sam sobie wezmę :smiley:

kto niegłosuje nie ma prawa narzekać… :smiley: a w niedziele warto przyjsc postrzelac niewazne gdzie to bedzie tym bardziej ze pogoda dopisze.

29.03 - Warszewo II :wink:

Są jeszcze szanse na zielony teren :slight_smile:

16 - 16

te wybuchy, te emocje :smiley:

jeśli już to przydało by się te głosy z dobrej anulować skoro nie możemy tam jechać 0.o

Tylko teraz pytanie jak wygląda sytuacja skoro dobra wygrywa ale teren jest zajęty? Domyślam się, że automatycznie wygrywa druga pod względem ilości głosów miejscówka czyli Wiskord, tak?

Wtedy wygrywa Wielgowo :smiley:

najwyżej wszyscy co głosowali na dobra niech sie okresla na jakas inna .no trudno skoro mają tam scenariusz.

nie rozumiem was ,wszyscy mówią że na Dobrej będzie zajęta a i tak głosujecie na Dobrą. Głosować na WISKORD!!!

W momencie oddawania głosu nawet nie wiedziałem że farbiarze tam jadą.

Może się pojawię ( pod warunkiem że Wiskord przegra)

Więc czas sie zastanowić czy chcecie jechać na Dobrą i sprzeczać sie z farbiarzami?
Ma ktoś kontakt z nimi?
Może będą grali tylko na budynku?

To numer który mają na fb 790 898 100 plus link do fb Redirecting... . W wydarzeniu podają linka do terenu rozgrywki Paintball Dobra – Google My Maps . Z tego co sie jeszcze dowiedziełem to jak ostatnio tam byli to nie mogli się strzelać w budynkach (czytaj teren CQB). Najwyżej pojedziemy na Dobrą i skończy się na rozgrywce CQB

No ok ja wezmę srke btw jest remis bo glos jzp sie nie liczy :smiley:

JZP liczy, Oskarosa się nie liczy - tak czy siak remis :wink:

Hmm od nas jeszcze 2 zagłosuje wiec może sie uda bez zawracania dupy farbiarnią

:sunglasses:

Panowie, zostawmy Dobrą farbiarzom w tym tygodniu - po co robić kwas, niepotrzebnie się wkurw… w niedzielę (jeśli będzie jakaś spina). Za tydzień i tak tam zagramy, a tak na spokojnie pobawimy się na Wiskordzie.