12.04.2015

Jeśli ktoś głosuje, chociaż wie, że go nie będzie do lepiej żeby się już więcej nie pokazywał.

Liczą się głosy w Ankiecie, jak się rozmyśliliście to trudno. No chyba że Administracja uważa inaczej i że można w dowolnym momencie zmienić głos.

Głosujemy, tylko po to aby jechać i się bawić. Z osobami głosującymi tylko po to aby zabłysnąć na forum… karły wiedzą co zrobić :smiley:

Kapeć zabiorę twoje spodnie !! :smiley:

Nie głosuję, bo nie jestem pewien czy będę :wink:

JZP, Oskaros - przedstawcie się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić”, inaczej Wasze głosy nie będą brane pod uwagę.

kurde to jak z tą dobra to wiarygodne info że będzie zajęta?

No chyba tak

--------------------------- MIEJSCE ----------------------------

Dobra - była jednostka wojskowa
Paintball Dobra – Google My Maps
Możliwość dojazdu autobusem: przystanek autobusowy MZAZ Dobra.

--------------------------- PLAN ----------------------------

Godz 10:00 - spotykamy się w Dobrej
Pierwsze zapraszamy osoby po sprzęt.
Sprzedaż kulek, chronowanie, napełnianie HP
Godz 10:30 - ZBIÓRKA
Oznaczenie i wyjaśnienie scenariuszu
Wspólna fotka
Godz 11:00 - ROZPOCZYNAMY

To propaganda, żeby nikt na Dobrą nie głosował a na Wiskord.:stuck_out_tongue:

Prawdę mówiąc gdyby chciało mi się kłócić to można by tam jechać :smiley: nie mamy od nich info o scenariuszu wątpię też by mieli to w jakikolwiek sposób ugadane z wladami, więc to ze maja scenariusz na stronie nic nie znaczy :stuck_out_tongue: ale ze nie chce mi się kłócić odpuscimy dobra w tym tygodniu :slight_smile:

6 kwietnia to ogłosili, jakby nie patrzeć - zaklepali miejscówkę przed nami (głosowanie jeszcze trwa).

No wybacz mam co tydzień sprawdzać wszystkie fora które mogą pojawić się w danym miejscu ?
Halo halo ktoś zna jakieś fora grzybiarzy ? Ewentualnie spacerowiczow ?:***:slight_smile:
no offence :slight_smile:

Dzisiaj kupiłem :wink:

Na Dobrej na 100 % będę malarze ( 12.04 - NIEDZIELA - "REBELKA vol. 2" - DOBRA - GRA SCENARIUSZOWA ) , więc na Łiskordzie mnie nie będzie :frowning:

Hahah wiskord wiskord :smiley:

elo co wy ciągle dobra cqb dwa razy 29.03 i 6.04 a teraz wiskord cqb . co waz wzieło na cqb żadnego terenu las itp bez budynków zaczyna mnie denerwować, opanujcie się z tym .

Bez przesady, kilka razy las wygrał z cqb czy to Dobrą czy Wiskordem; a poza tym taka jest wola ludu :smiley: Jakby była odwrotna sytuacja, to byłoby narzekanie na to, że za często jest las. Póki są miejscówki do cqb, warto z nich korzystać wg mnie, jak był sam wiskord w ankietach cqb, to narzekanie, że za mało budynków :unamused:

Ale o co chodzi jeździmy tam gdzie sami chcecie o.0

Moich spodni Ci nie dam ! :confused:

Muszę niestety zgodzić się z Czachą. Nie pamiętam kiedy ostatnio w lesie pozbywałem się kompozytu.