11.06.2023

Gdzie strzelamy?
  • Wzgórza Bukowe
  • Dobra
  • Klucz
  • Mosty
  • Prochownia
  • Tartak
  • Krzekowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 11.06.2023 o 10:00

Głosować mogą jedynie osoby z grupy Zweryfikowani. Jeśli nie możesz głosować, kliknij na link, sprawdź warunki i poproś o możliwość dołączenia do grupy.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulaminy:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie … jeśli ankieta pojawia się z opóźnieniem to jest ku temu często jakąś przyczyna.

@Kojot za swoją wyrywność i zespamowanie maila graczy pomyśl proszę o planie na rozgrywkę :wink: Wykorzystamy Twój namiar energii w pozytywny sposób :wink:

3 polubienia

Rozumiem, ale jest to przyczyna znana tylko administracji :slightly_frowning_face:
A ja tylko chciałem się zorientować, czy strzelanka ma szansę sięodbyć, czy może wszyscy planują wyjazdy w ten upalny weekend i nie ma na co czekać :sweat_smile:

I serio, myślałem, że system nie pozwoli mi założyć tematu, w podobny sposób jak nie można głosować bez weryfikacji. Wybaczcie i bądźcie łaskawi, zdecydowanie wolę słuchać hymnu :see_no_evil:

1 polubienie

Wywaliłeś automatycznego maila do wszystkich… dostaje spam na skrzynkę z pytaniami dlaczego ktoś nie może głosować.

Tak wyłapałeś błąd w konfiguracji uprawnień do tej podsekcji.

Ale i tak … pomyśl jak teraz zabawisz tych wszystkich graczy których zaspamowałeś :kissing_closed_eyes:

1 polubienie

the-office-michael-scott

Przepraszam, następnym razem postaram się nie wysyłać maili do wszystkich :sweat_smile:

Nie przejmuj się, odrobisz w niedzielę :running_man:

ok-crying

1 polubienie

Będę ruszał z kołbaskowa ktoś potrzebuje transport? Mogę nawet ze szczecina zabrac

Jadę od strony Ploni. Moge kogos zabrać

Również mogę kogoś zgarnąć. Startuje z Potulickiej

1 polubienie

Witam wszystkich pytanko dotyczy mało letniego poniżej 16 lat . Czy ja jako rodzic muszę przebywać w strefie off-game czy mogę brać udzial w grze razem z synem. ( On biega ze mną jako przylepa hmmm ? ) I czy cos oprócz dokumentów będzie jeszcze potrzebne? (Legitymacja dowody)

@David86 wystarczy, że będziesz na terenie - czy będzie to in-game czy off-game nie ma znaczenia :wink:

A z przez bramę portowa przejeżdżasz?

Wygrywają:

Zbiórka o 10.00 na miejscu rozgrywki.

Przepraszam ale z przyczyn nie zależnych nie mogę jutro uczestniczyć w gierce

Jade od strony strgardu, mam kilka miejsc jak cos. 785912258

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.