08.01.2023

Gdzie strzelamy?
  • Dobra (1.14J auto, max 1,88J semi, >1.88J nie gra)
  • Klucz
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Tartak
  • Wielgowo
  • Wzgórza Bukowe
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Gdzie się strzelamy?

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 08.01.2023 o 10:00

Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulamny:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czy mógłby ktoś podrzucić z prawobrzeża

@AndriiKOT - Twój głos nie był brany pod uwagę, zapraszam do założenia tematu w dziale Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

@Polak - Twój głos nie był brany pod uwagę, zapraszam do założenia tematu w dziale Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Nie zapeszaj, może Wielgowo jeszcze wygra to Cię zgarnę :slight_smile:

1 polubienie

Bardzo w to wątpie

Cześć, zagłosowałem, lecz nie będę mógł się stawić z powodu tego, iż replika cały czas jest u serwisanta. :smile: Życzę natomiast każdemu udanej i dobrej zabawy

1 polubienie

Wygrywa Dobra do zobaczenia o 10.00 w pełnej gotowości na odprawie :wink:

Lecę z Załomia więc mogę kogoś zgarnąć :slight_smile:

@Sasza nadal jesteś chętny?

Już nie, ale dzięki za chęci

Czy ktoś z administracji powie czy legalnie wejdę ze 4-taktem z 1.57J~ na kulkach 0.45? Pytam za przyjaciela :innocent:

Kreweta- napisałem PW o magi z komisu wczoraj jak widzisz ten post to weź je proszę

Niestety odpadam. Miłej rozgrywki wszystkim :v:t3:

Dzięki wszystkim za grę. Szczególne słowa uznania dla @silownik88 za zorganizowanie jakże skomplikowanego rajdu na drugą flagę :smile:

Zgubiłem magazynek od AAP01 typu Glock od Action Army

Dzięki wszystkim za grę, dobrze się grało mimo deszczu.

1 polubienie

Mimo pogody gra była znacznie lepsza, niż się spodziewałem. Dzięki wszystkim i do następnego razu :slight_smile:

3 polubienia

I fajno! Postrzelane trochę. Pogoda nie wystraszyła :muscle: Dużo ludzi - oby tak częściej. Do następnego! :call_me_hand:

3 polubienia

Dziękuję za dzisiejszą dynamiczną i intensywną deszczową grę.

@Diabel i @Herod za dobry pomysł i dzielne karczowanie krzaków, aby nam wszystkim grało się lepiej. Dwie nowe drogi podejścia pod bunkier były dzisiaj oblegane :crazy_face:

@Kocur za rozstawienie flag i przygotowanie rozgrywki.
@Kleszcz dziękuję za zorganizowanie drugiej rundy pomimo obecności 30 osób, żadnej z nich przez 20 minut nie chciało się nic zaproponować…
Bo nam się należy?

@brzez dziękuję, że uratowałeś gamoni bez taśmy.

Ja wiem, że wychodzę w waszych oczach na sknerę i żyda, ale będę szczery.

Wiem że to tylko 3,99zł za taśmę, a potrzebne są dwie (7,98zł )… Teraz spójrzcie na to z mojej perspektywy a nie osoby, która jest raz na ruski rok. Tych taśm trochę potrzeba przez rok… Ale ja tylko kawałek, ale takich jasiów jest nastu po obu stronach co tydzień…
Ruszyło mnie sumienie w domu w ciepłym przy kawie, że jednak mogłem się nią podzielić ze wszystkimi… Więc pokrzywdzonych przepraszam. I tych którym dałem też przepraszam, bo nie pozwalam wam się rozwijać i przygotować do strzelanki należycie. Z mojej winy nie dojrzewacie jako gracze. Jako członek tej społeczności zawiodłem was i nasze środowisko. Przepraszam.

Ale mam noworoczną prośbę kupcie te taśmy.

Coś do poczytania na wieczór

Weźcie to sobie do serca, proszę. Bo jednak Airsoft w który gramy to zabawa a nie sport. I warto skorzystać ze zdrowego rozsądku, bo zasadami nie da się zapewnić bezpieczeństwa… A wszyscy przychodzimy się bawić.

Jeżeli Airsoft dla was jest sportem i podchodzicie do tego jak prawdziwi sportowcy, jedźcie na jakieś zawody. A nam dajcie się bawić…

7 polubień

Niech ktoś w tej tabeli poprawi przyŻąd celowniczy na polską wersję tegoż słowa, bo krew z oczu leci :smiley:
najlepsze, że w jednej linijce jest poprawnie, w drugiej nie :smiley:

A ja zużyłem dzisiaj 3/4 pomarańczowej taśmy… a mam przecież tylko 2 ramona :laughing:

2 polubienia