08.01.2023

@Radzio i @Diabeł dzięki za dzisiejszą pomoc a w zasadzie za zrobienie lwiej części pracy przy wycince krzaczorów na Dobrej. Jak zwykle garstka zauważyła i doceniła ale takie jest życie :/, najważniejsze że dzisiejsza rozgrywka - i miejmy nadzieję kolejne - na tym zyskała.

Dzięki wszystkim za dzisiejszą dynamiczną rozgrywkę. Cieszy mnie że ludzie z TS nie są z cukru i deszcz im niestraszny.

Also - knaga w anus termosom :rage:

1 polubienie

Dzięki za fajną rozgrywkę, mimo deszczu grało się przyjemnie, zwłaszcza z taką frekwencją :grin:

Czy będą tutaj wrzucane zdjęcia robione przez fotografów?

3 polubienia

Rozgrywka przednia :wink: dzięki @Radzio za taśmę :wink: na następną strzelankę sam osobiście przykleję Ci na ramie opaskę z taśmy :wink: I czy guz na czole od kulki można uznać za chrzest bojowy ?? :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Dzięki, zawsze staram się mieć na zapas - sam noszę materiałową :slight_smile:

Dasz linka do tej taśmy, której używasz? Ja mam tą na bogato z leroya i później nie mam jak remontu zrobić, albo przynoszę na strzelankę taśmę upiepszoną farbą.

A i dzięki dla @Radzio i @Diabel za wycięcie krzaków - nie byłem pewien kto to zrobił, ale się przydało.

" 1. Każdy uczestnik spotkania powinien posiadać Identyfikator imienny (dopuszcza się najbardziej archaiczne rozwiązania typu taśma i marker), znacznik trafienia w postaci KAMIZELKI ODBLASKOWEJ w kolorze ŻÓŁTYM oraz OZNACZENIA STRON NA OBA RAMIONA w kolorze POMARAŃCZOWYM i NIEBIESKIM o szerokości nie mniejszej niżeli 3,5 cm."

Tak samo jak godzina rozpoczęcia, martwy punkt :frowning:

1 polubienie

Dziękuje temu za rozłożenie flagi, dziękuje temu za chrono, bla bla bla…

Ile lat gramy ten sam schemat 3 flag, tak do tej pory 3/4 ludzi nie rozumie zasad. Kurwica do kwadratu mnie bierze jak cały czas widzę ludzi respiacych się na 2 czy 3 fladze, dopiero atak na 3 flagę wymusza resp u broniących się na ostatnim respie. W ogóle zajebista sprawa, bo podczas ataku na 3 flagę dowiedziałem się ze pomarańczowi respia się w dwóch miejscach. XD

4 polubienia

Zgadzam się z tobą w 100% bo ile razy idzie się na ten ostatni resp i czeka się tam strasznie długo aż ktoś przyjdzie żeby zrespic się co 3 osoby bo nie wiedzą albo udają że nie wiedzą o tym ostatnim respie. Za każdym razem obrońcy jebią się w tym ile razy i gdzie się respią.

ALE zrozumienie zasad przejmowania flagi przez atakujących też pozostawia wiele do życzenia. ILE RAZY przebiegnie jeszcze jedna osoba przez środek rozgrywki i odbije wszystkie kulki przejmując flagę i ILE JESZCZE RAZY ktoś podczas przejmowania flagi będzie się upierał że nie dostawał albo że do przejmujących flagę się nie strzela jak to miało miejsce wczoraj

Ogólnie bardzo fajna strzelanka, ale i bardzo dużo “krzywych akcji”.

2 polubienia

A no i oczywiście jak będziecie wiedzieli gdzie znajdę zdjęcia od fotografa to będę wdzięczny

4 polubienia

Witam serdecznie.

Publikuję zdjęcia z 8.01.2023

Uprzejmie proszę o odznaczeniu mnie, jako fotografa przy publikacji zdjęć w sieci.

Insta - nnie.wiem
Facebook - Dmitri Bilash

Również proszę o feedback oraz reakcje, jeśli chcecie zobaczyć mnie jako fotografa na następnej strzelance:)

Pozdrawiam wszystkich i życie miłego dnia.

6 polubień

Już są:)

1 polubienie

Juz podałem linka🙃

Świetne zdjęcia, zapraszamy częściej :relaxed:

2 polubienia

Bardzo dobre zdjęcia, fotograf na spotkaniach zawsze jest mile widziany, dlatego zapraszamy częściej :slight_smile:

A teraz krótka zabawa - NAME THAT BAND.

Ja zaczynam:

  1. Red Hot Cyma Peppers
  2. ROF Against The Machine
  3. Nickelblowback
  4. The Mosfets
  5. Lipo Bizkit

7 polubień

Rolling BBs. Biorąc pod uwagę te dwa dinozaury na zdjęciu.
A jakby popatrzeć z punktu widzenia młodszej części forumowiczów, to może nawet Że Kto?
Bo na BB Top to mamy za krótkie body…

:wink:

2 polubienia

Skleiłem jakiś gówno film z dobrej
(odpalić w 2k)
enjoy:

4 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.