07.06.2020

Dzięki Sahimowie za ten jakże piękny Dżihad kompozytowy. A oto mój łup wojenny :laughing: .

policzyłem 34 ugryzienia i przez krzaki jestem zadrapany w 8 miejscach. Było warto. :smiley:
Super bomba gra panowie, do następnego!

Taa niczego, niczego nie żałuję:laughing: rany wojenne wzmacniają charakter :stuck_out_tongue:

Przeterminowany off działa cuda. Nic mnie nie dziabnęło oprócz kompozytu na gołą skórę :wink:

Znalazłem “kocurowe” oznaczenia w kolorze pomarańczowym - właściciel, który upuścił je blisko parkingu może je odzyskać w najbliższą niedzielę.

Podczas pierwszej rozgrywki pewien dżentelmen spacerował w kierunku respa ze zdjętymi okularami ochronnymi. Po kulturalnej wymianie uprzejmości zgodził się, że warto je jednak nosić, nawet, gdy jest się trupem. Nie piszę tego do niego, bo już po sprawie, tylko do osób nowych, które mogą na takim zachowaniu się przejechać.

Bardziej doświadczeni gracze, stojący już na respie ze zdjętymi goglami mają zapewne ufność, że nikt nigdy respa nie ostrzela i są w 100% bezpieczni :slight_smile: inszallah!

Takich zachowań było od groma - czy możemy wprowadzić starą prawilną zasadę, że za tak idiotyczne zachowanie należy się magazynek z boczniaka w plecy?:slight_smile: To bardzo dobry utrwalacz zasad, stosowany z bardzo dobrymi skutkami od wielu lat?:slight_smile:

Ja nigdy o takich utrwalaczach nie słyszałem, ale jakkolwiek by to nie zabrzmiało - jestem całym sercem za piętnowaniem takich i podobnych zachowań, które uderzają w bezpieczeństwo wszystkich biorących udział.
Osoby z wpiętymi magami podczas odprawy albo ze zdjętą ochroną oczu podczas rozgrywki powinny być imiennie upominane. A zupełnie karygodne uważam za to, co się odwalało w okolicach parkingu: ludzie oddawali strzały, gdy ja i mój samochód byliśmy w bezpośredniej linii ognia. Dziesięć kroków od parkingu i wszyscy byliby względnie bezpieczni. Debile, innych słów na to nie mam.

Kolejna sprawa, że widziałem masę osób, które podczas strzelanki nie zwracały uwagi w ogóle na cel gry. Ja wiem, że większość osób jest tu po to, aby się postrzelać, ale cel byl do zrealizowania w dużo krótszym czasie, gdyby więcej ludzi jednak słuchało na odprawie. Może też wtedy 10+ osób nie siedziałoby bezsilnie na respie czekając na koniec rundy.

Faktycznie, stałem obok Ciebie i strzelałem, wydawało mi się że zachowałem względy ostrożności. Wybacz.

Akurat nie o Ciebie mi chodziło Diabeł, mówiąc szczerze wśród tych wszystkich osób, które zrobiły sobie miejsce na ćwiczenie pozycji strzeleckich bezpośrednio pod klapą mojego bagażnika, to Ty mi całkowicie tam umknąłeś, także spoko :slight_smile:
Zwróciłem uwagę jednemu typowi, który podszedł do mnie jak się ubierałem na strzelankę i zaczął ze swojego gaziaka wypluwać kulki nad moim uchem. Nie miałem na sobie nawet okularów, a przy rykoszecie od samochodu ta kulka mogła sobie latać wszędzie.

Dlatego dla zasady zakładam okulary zanim wysiądę z auta i ściągam je dopiero jak odjadę z miejsca strzelania :wink:

Zdarzyła się tez grupa, która szła w trakcie zdobywania ostatniej flagi do auta bez okularów, a broniący nie wiedzieli, że już koniec…

Witam:)

Gdzie jest ten “klucz” i gdzie mogę w sobotę kupić tej kamizelki odblaskowej?

Dziękuję i pozdrawiam.

Na złym roku zapostowałeś :smiley: Zobacz posta najnowszego, tam masz wszystkie dane i mapa dojazdu na miejscówki. Kamizelkę zakupisz na stacji benzynowej.