07.06.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 05.06.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czas głosowania minął 05 stycznia 1970, 1:00??:thinking:

@down
zdarza się. :grin:

Dlatego nie można głosować :joy:

!!! PANOWIE I PANIE JAKO ADMINISTRACJA PRZYPOMINAMY !!!
Każdy bez wyjątku powinien posiadać na odprawie maseczkę/szalokominiarkę/ect co pozwoli na zasłonięcie ust i nosa.
Każdy bez wyjątku powinien posiadać znaczniki stron zarówno niebieskiej jak i pomarańczowej frakcji
Znacznik trafień w postaci kamizelki odblaskowej

!!! Osoby nie stosujące się do ww zasad mogą nie zostać dopuszczone do rozgrywki !!!

Gdzie ta ankieta bo ta z jedną opcja wyboru, było odrazu napisać że wygrywa klucz :grin::laughing::laughing::joy:

@kapral78sp - administracja postanowiła wybrać klucz ponieważ spodziewamy się znaczącej liczby graczy a to na chwile obecna jedyna miejscówka która pomieści taka ilość ludzi spragnionych asg po całym tym szajsie jaki się odstawiał . Jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowany ta miejscówka poprostu #zostanwdomu.

Miejscówka jak najbardziej pasuje Wayne a taka informacja powinna być napisana odrazu :wink:

Jak by ktoś potrzebował dojazdu to mam 0 miejsca
Nr 796 073 695 ruszam z bezrzecza, zajęte.,

@kapral78sp - myślałem że przekaz będzie jasny w kwestii ankiety :slight_smile: Ale NAJWAŻNIEJSZE że wszyscy się spotkamy zbijemy sobie piątki i pójdziemy wymienić się kompozytem bo o to w tym wszystkim chodzi :slight_smile:

potreba dojazd, czy ktos moze odebrac?

spotkanie nowy parking stary parking ?

To są jakieś 2 parkingi? Na mapce jest 1

@Kaine - wszystko wg poprawionej mapy :wink: czyli nowy parking :wink:
@kapral78sp - spokojnie Panie kolego :wink: od tego jest odprawa a jeżeli chodzi o pomysł na grę administracja przygotowała cos od siebie jako na „rozpoczęcie sezonu” aczkolwiek wszelka aktywność innych graczy w ramach pomysłu na grę jest jak najbardziej miłe widziana :wink:

@kapral78sp - z całym szacunkiem Sahimie ale nie mam ochoty wybierać. Znajdźcie sobie inną kozę ofiarną… Znaczy kozła :slight_smile:.

Zacieram ręce w takim razie :sunglasses:

niestety mnie nie bedzie :frowning: szkoda

Panowie i Panie post podsumowujący:

Widzimy się na kluczu NA PARKINGU odprawa o 10:00.
Bardzo proszę wszystkich o posiadanie przy sobie maseczek, szalokominiarek ect co pozwoli na zaskrycie ust i nosa. PRZYPOMINAM O KAMIZELKACH I OZNACZENIACH NA OBA RAMIONA W KOLORACH NIEBIESKIM I POMARAŃCZOWYM.
Wszystkie osoby obecne na strzelance będą musiały przystąpić do chronowania. Proszę w miarę możliwości o wcześniejsze przybycie aby wszystko poszło w miarę sprawnie co pozwoli na szybsze wyruszenie w pole :wink:

Do zobaczenia na celowniku :wink:

Miałby ktoś wolne miejsce w aucie i zabrałby mnie po drodze z Pomorzan, pl. Kościuszki albo Podjuch?

Dla ułatwienia - gdzie jest najnowszy parking:

Za zjazdem na Wiskord zjezdzamy w Mechaniczną a potem tak jak pokazuje google.
Zbiórka będzie na parkingu - nie idzcie od razu na samą miejscówkę Klucz.