Zrzutka

Słuchajcie Panie i Panowie padła propozycja zakupu pewnych fantów które przydadzą sie na nasze co niedzielne strzelanki.
Pierwsza propozycja to zegary szachowe. Zainwestowałem własne pieniądze i kupiłem jedną sztukę na próbę. Okazało się że spełnia oczekiwania, zresztą już w najbliższą niedzielę zaprezentuje jego działanie.
Po co takie zegary? Pomysł taki urodził się w mojej głowie wiele lat temu jak zaczynałem bawić się w ASG.
**Battlefield LIVE**Taki właśnie będzie scenariusz 26 stycznia.Na czym ma to polegać? Zegary będą ustawione pod flagami 3 szt czyli trzy posterunki do kontroli. One właśnie będą odmierzały czas dla każdej strony kto ile trzymał dany posterunek. Zegary ustawiamy na np 90min i po kliknięciu danej strony przeciwnikowi schodzą minuty kiedy na którymś posterunku czas upłynie flaga na stałe zostaje przejęta. Która strona przejmie więcej flag wygrywa.
Taki scenariusz można grać co niedzielę ale warto mieć 3 szt takich urządzeń. Jednak jeden kosztuje 109zł i sam tego nie udźwignę. Do tego warto by kupić zrobić 6 flag (jeśli ktoś ma taka możliwość proszę o kontakt) czyli 3 na jedną stronę i 3 na drugą.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś był by skłonny dorzucić się do projektu?
Mówię tu o kwotach kto ile może 5,10,20zł oczywiście wszystko jest jawne, ile uzbieraliśmy i co zostanie kupione.
Opcja druga płatne uczestnictwo w scenariuszu 5-10zł

Rozumiem że nie każdy może, są między nami młodzi którym na kulki brakuje więc od nikogo nie wymagamy i nie trzeba się czuć zobowiązany to finansowania przedsięwzięcia.

Im in :sunglasses:

Chętnie się dorzucę, mogę zasponsorować jeden zegar. A co do flag też mogę załatwić, potrzebuję tylko znać kolor, rozmiar i wzór.

Flagi zrobił bym czarno-żółte i na białe

Wchodze w to.

Dorzucę się, pytanie ile trzeba kasy dać :slight_smile:

Jestem za :smiley:

Ile chcesz :smiley:

Jestem za

Jak dostanę socjalkę, dorzucę się około 2 dych, max 3 (zależy za ile kupię broń boczną).

Lepsza byłaby opłata za scenariusz rzędu ~10 zł, ale zrzucić się też mogę :wink: Powiedzcie tylko ile.

Jestem za

Macie moje wsparcie ; )

Ok więc chętnych proszę o wsparcie nr konta:

36 1140 2004 0000 3302 6865 0089
MICHAŁ MALICKI
SOPOCKA 6
71-211 SZCZECIN
Będe pisał na bieżąco ile jest kasy.
Dzięki wszystkim zainteresowanym co do kwot to nawet 10zł będzie super.

“Jak w kościele, co łaska ale nie mniej niż dycha” :smiley:

Wszystko było w pierwszym poście a ty się pytasz ile to ci napisałem abyś nie musiał sie kolejny raz zastanawiać :wink:

Spoko, nie mam pretensji do Ciebie ani spin. Tak o mi się przypomniał tekst z pewnego serialu :smiley:

Mivak można dać na strzelance ?

Tak sobie jak jest na koncie łatwiej ogarnąć

Mam 8 flag. Skąd inąd po Battlefieldzie. 4Polskie i 4Ruskie.