Zombie night

Dobrze będziesz miał jak znajdziesz na polu amunicję i załadujesz ją sobie do czego będziesz chciał. Więc mając załadowany pistolet znajdziesz kulki to wtedy możesz załadować je do drugiej giwery. To jedyna możliwość.

Mogę zabrać 2 osoby z kołłątaja autem.

Zostało już tylko jedno wolne miejsce w samochodzie!

W samochodzie z głębokiego ? Jeżeli tak to się piszę na to miejsce :wink:

UWAGA UWAGA UWAGA
Otwieram listę potrzebujących transportu z Głębokiego na miejscówkę. Jak pisałem wcześniej podstawimy auta ok 20:50 byście nie musieli doginać na piechotę.
proszę się wpisywać na listę:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7…

  1. Herod,

7…

  1. Herod,
  2. RICO,
  3. SOVI3T,

7…

Pytanie:
Czy jako że muszę mieć ochronę klatki piersiowej przed kulkami, mogę przyjść z kamizelką taktyczną pod białą koszulką? Jeśli tak, to wbijam :slight_smile:

Oczywiście że tak.

Niech ktoś wklei linka lokalizacji do googla.

https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zgMAJZvRcG74.kTLKeIlBm8uU
Miejscówki.

  1. Herod,
  2. RICO,
  3. SOVI3T,
  4. Włodzimierz

7…

Będzie ktoś parkował na tym betonie przy głównej drodze czy wszyscy wjeżdżają pod samą miejscówkę ? Raz tam wjechałem i wyrwało mi stabilizator w aucie więc wolałbym się tam nie pchać i zaparkować przy głównej drodze :unamused:

  1. Herod,
  2. RICO,
  3. SOVI3T,
  4. Włodzimierz
  5. Wilk

7…

To już indywidualna sprawa każdego gdzie parkuje, więc jak chcesz to zaparkuj na placu.

  1. Herod,
  2. RICO,
  3. SOVI3T,
  4. Włodzimierz
  5. Wilk
  6. theSWATPL

Jak będziesz jechał uważnie to nic nie zerwiesz, a z betonki to kawał drogi na piechotę.

Ja jadę na miejsce rozgrywki mam nadzieję ze nic sobie nie urwę

Panowie gotowi ? Pamientajcie o białych koszulkach ucharakteryzowanych na zombie style :slight_smile: puszkach na sznurkach białych okularach:) polecam też wziąść kielbache

Muzyczka do wczucia się w klimat :smiley: