Zombie night

To mam jeszcze dwa pytanka. Czy brata mogę zabrać (15lat)? I czy miałby ktoś ochronę oczu do pożyczenia? Najlepiej ze 2 pary.

mam zapasowe ale tylko czarne (mało że niedozwolone, to jeszcze noc będzie) :< domyślam się, że brat musi mieć tylko zgodę od rodziców

Pytanie odnośnie punktu 7. Rękawiczki czy ochraniacze na kolana też podpadają pod ten punkt i są zabronione?

Też mam pytanie, czy można założyć same spodnie camogrom a góra już ‘na cywila’? I co w przypadku, gdy inny gracz ustrzeli drugiego (jak jest to nie dostrzegłem) :slight_smile:

Takie elementy są dozwolone :slight_smile:

Też mam pytanie, czy można założyć same spodnie camogrom a góra już ‘na cywila’? I co w przypadku, gdy inny gracz ustrzeli drugiego (jak jest to nie dostrzegłem) > :slight_smile:

Można. Wymagana jest tylko biała koszulka ucharakteryzowana. Spodnie, buty, hełmy, czapki, ochraniacze, itp. dowolne. Nie zakładamy tylko kamizelek na koszulki bo może to popsuć efekt.

Co do postrzału… hmm nic takiego się nie zdarzyło nigdy. Ale prawdopodobnie zostanie zombie :sunglasses:

Te białe koszule mają mieć wszyscy czy tylko zombiaki ? Myślałem, że ludzie mogą biegać dowolnie i tylko w czasie przemiany w zombie zakładają białą koszulę. Zombie są na stałe czy zmiana co rundę ?

Oczywiście koszulkę będą miały założoną tylko zombiaki. Jednak ludzie będą musieli mieć koszulkę w kieszeni na wypadek ugryzienia. Co do reszty ubrania preferujemy bardziej cywilne ubrania ale oczywiście nie wygonimy nikogo jeśli założy części munduru. Tak jak pisał Toobi wszelkiego rodzaju ochraniacze są dozwolone.

Dzielimy się na trzy teamy by każdy team był w jednej rundzie ludźmi.

Wszyscy mają mieć białą koszulkę która będzie można założyć w razie zostania zombie postrzelony przez kolegę gracz staje się zombie reszty dowiecie się na miejscu :slight_smile: jest to scenariusz zombie kontra ludzie a nie wojsko :slight_smile: rękawiczki i nakolanniki czy nalokietniki są dozwolone cieniasy :stuck_out_tongue:

****UWAGA ORGANIZATORZY ZADBAJĄ O TO BY O 20:50 PODSTAWIĆ SAMOCHODY NA GŁĘBOKIE DLA OSÓB NIE MAJĄCYCH TRANSPORTU. TO SAMO PO STRZELANCE ODSTAWIMY CHĘTNYCH NA PĘTLE GŁĘBOKIE.
Kolejna sprawa jeśli nie macie pistoletów poproście kolegów by wam pożyczyli na jedną rundę. Myślę że to nie jest problem. Oraz powtarzam że pistolety i shotguny sprężynowe jak najbardziej się nadają na tego typu imprezę.

Jakieś ognisko przewidziane po strzelance może :sunglasses: ?

Ognisko będzie przed samą rozgrywką i w miarę możliwości będziemy się starać utrzymać je całą noc :slight_smile:

Pytanie czy może być siwa koszula zamiast białej koszuli , tez jest bardzo jasna.Pytanie te jest tylko w razie W

Biała, żadnych siwych.

Będzie elegancko :smiley:

Oj będzie zaprawdę powiadam wam że nikt nie bedzie żałował :slight_smile:)

Czy będzie ktoś po tym jechał w stronę miasta ??
Jeśli tak to czy znajdzie się 1 miejsce w samochodzie :slight_smile:

Z wielka checia przyjde, pewnie bede zjebany po robocie ale co tam :smiley:. Mam tylko jedno pytanie, czy moge miec pistolet i strzelbe jednoczesnie?

A i owszem kajtku możesz aczkolwiek przydział amunicji dla wszystkich będzie ten sam :stuck_out_tongue: niewiem czy starczy ci na obie bronie :smiley:

“Wtrakcie gry obowiązuje limit amunicji – każdy gracz drużyny LUDZI może posiadać tylko 10 załadowanych w replice kulek.” zrozumialem to w ten sposob ze 2 repliki to 20 kulek.

Nie nie nie niema tak dobrze :stuck_out_tongue: