Żegnam się z wami trzymajcie się.

Długo bo od 6 miesięcy trzymałem kciuki za tą sprawe i starałem sie nie zapeszać i udało się zostałem przyjęty na kontrakt do 12. Brygady Zmechanizowanej imienia generała broni Józefa Hallera a dokładnie do 1. batalionu piechoty zmotoryzowanej do kompanii rozpoznawczej 15 pażdziernika zaczynam pierwszy dzień pracy,dziękuje wszystkim za wspaniałą gre z wami przedewszystkim Całemu wtfowi oraz wookiemu i adminom i Herodowi.trzymajcie się :frowning:

Skubany będzie teraz nosa zadzierał że w samych kontraktach chodzi :slight_smile: Powodzenia, wpadaj jak będzie czas i szpej.

Powodzenia Hiszpan

Dzięki Hiszpan za wszystko i za zajebistą grę razem! :slight_smile: My się jeszcze zobaczymy na pewno, ale tutaj też napiszę - powodzenia i wszystkiego dobrego! :smiley: No i gratulacje!

Gratulację. Na pewno bedzie to ciekawa praca. Powodzenia

Jestem u nas świerzy ale jednak już się trochę przyzwyczaiłem do osób z naszej strony, szkoda że już taktyczny szczecin nie zagra z tobą meczu (albo raczej zagra w dalekiej przyszłości). No cóż, może za 5 lat zobacze się z tobą w tej samej pracy heh, trzymaj się :slight_smile:

Gratulacje hiszpan :slight_smile:. Do zobaczenia w przyszłości.

Cześć :<