Youtuber "Rojo" będzie organizował imprezy ASG!

Z cyklu: Nagroda “Internet Explorera”.

Youtuber “Rojo” znany z organizowania imprez Paintbollowych od 12 lat, planuje w tym miesiącu zorganizować imprezę ASG w Gliwicach. Narazie jest to próbna impreza, jednak zainteresowanie jest spore. Wstępy wyprzedano już po dwóch godzinach, więc wydłużono imprezę o kolejny dzień więc na całą imprezę przyjdzie około 240 osób!

Jak myślicie, czy takie imprezy sprawią, że w Szczecinie pojawi się więcej osób zainteresowanych ASG?
Jest szansa, żeby u nas coś takiego zorganizować?

Daję linki najpierw do zaproszenia na imprezę ASG a potem do jednej z nowszej relacji z Paintballa z Rojem.

Nie pisałem o tym wcześniej, bo myślałem, że ktoś mądrzejszy i bardziej doświadczony w kwestii ASG :wink:

Wygląda jak zwykła gra na polu paintballowym, z hypem nakręconym bo gość dobrze montuje filmiki. Marketing na youtubie nie ma w ogóle związku z jakością samej rozgrywki, bo z każdego siedzenia w krzakach da się zmontować ekscytujący filmik na 3 minuty.
Satysfakcjonująca gra wynika, w mojej opinii w każdym razie, z wyrównanych składów i zadań, które będą angażować wszystkich graczy.

Sprawdziłem plan jego imprezy i niczym się nie wyróżnia od innych tego typu imprez. Natomiast marketing tego pana to typowy youtube kierowany do Gen Z, jakby zamienić Roj na Gimper i paintball na minecrafta, nie byłoby różnicy.

Zresztą co by nie strzępić jęzora po próżnicy:


Znajdź 5 różnic. W jednym filmiku zresztą chyba zaprasza jakiś jutuberów bo kojarze te ksywe Gimper, siostrzeniec ogląda.

3 polubienia

Pojechałbym, ale jestem już pełnoletni, więc jutuberzy mogą nie być zainteresowani moją obecnością :frowning:

15 polubień

jesteś już dwa razy pełnoletni, nie umniejszaj sobie :wink:

1 polubienie

chyba Ty!

Przecież u nas znani jutuberzy już od lat organizują imprezy. I to na dużo wyższym poziomie.

1 polubienie

W sumie to co chłopaki z Agressive robili na polu w Lipianach było pewnie na wyższym poziomie :smiley:
Podobne imprezy masz też u @starpaintball pod Stargardem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

było nas 10x mniej niż w ww. wydarzeniu, ale bawiłem się przednio :slight_smile:

1 polubienie

Więcej != lepiej :wink: