[YouTube] Soso Airsoft

Witam. Postanowiłem pobawić się trochę w nagrywanie i montowanie strzelanek.
Wrzucam poniżej link do pierwszego filmu ze strzelanki na prochowni(21.02.2021). Na razie film jest ustawiony na niepubliczny gdyby osoby znajdujące się na filmie miały coś przeciwko jego zamieszczeniu to usunę.
Z racji, że nie jestem w tym jakimś specem i mistrzem montowania to liczę na Wasz komentarz i ewentualne uwagi co mógłbym dodać lub poprawić. :smiley:

-21.03.2021- Prochownia- Airsoft Szczecin- Pierwsza Wiosenna Strzelanka - YouTube
-25.04.2021- Tartak- Airsoft Szczecin- Ostatnia niedziela miesiąca na Tartaku - YouTube

Plus za chęć ogrywania overvoice’ów z tłumaczeniem rozgrywki i HD60k - prochownia ładnie wygląda w takim ujęciu.

W praktyce widzę, że masz ten sam problem co ja - jak zmieścić 2h nagrania w coś co utrzyma uwagę widza. Cześć ujęć (podejścia przed akcja) są “puste” zawierają obraz ale bez kontekstu i jeśli oderwiesz wzrok od filmu na chwilę to nie wiesz co się wydarzyło. Wykorzystaj to, że overvoice wychodzi Ci dobrze i dorzuć krótki komentarza w to miejsce - dzięki temu tak pustka pomiędzy akcjami zniknie :wink:

Bałem się właśnie, że jest to trochę nudne oglądać jak ktoś chodzi po krzakach. Ludzie raczej wolą oglądać samą akcje, ale starałem się to zmontować tak żeby jakoś wyglądało. Przy następnym filmiku postaram się dodać więcej komentarza tak jak mówisz. Albo po prostu będę więcej biegał żeby mieć więcej okazji do strzelania :laughing:

I tak i nie … sama akcja bez kontekstu nie ma większego sensu, a jak dorzucisz dobry overvoice to nawet 30s. przedzieranie się przez krzak nabierze snesu i skupi uwagę oglądającego lub utrzyma ja jęśli chwilowo nie będzie spoglądał na ekran :stuck_out_tongue_winking_eye:

Okej, dzięki wielkie za radę. W następnym filmie popracuję nad dokładniejszym komentarzem :smiley:

Wiem z doświadczenia, że jest tylko jeden sposób na nagranie ciekawej akcji - to Ty masz być akcją. Nie czekaj aż wydarzy się coś ciekawego, stwórz sobie plan działania z intencją nagrania całej akcji. Zbierz kumpli i podejdźcie wroga od tylca, zaatakujcie bronione stanowisko, przejmijcie flagę - opcji jest dużo a im lepiej zgrana ekipa, tym fajniej to wychodzi na filmie, nawet jeśli się nie powiedzie. Nie pokazuj wszystkiego jak leci, widz nie chce oglądać jak skanujesz teren przez 5 minut, woli przewinąć do momentu, gdy trup (airsoftowy) ściele się gęsto. Lepszy krótszy materiał a konkretny niż dłuższy a bez contentu.

Zapomniałeś wspomnieć o sprośnych żaratach i specjalnych odcinkach dostępnych tylko na OnlyFans :smiley:

Jedni operują ludzi, drudzy negocjują pokój na Bliskim Wschodzie, jeszcze inni tworzą gejowskie okładki filmów porno z twarzami kolegów z forum do mikołajowych scenariuszy asg. Każdy ma jakąś misję w życiu.

Dzięki za słuszne uwagi panowie. Następny film zmontuję nieco krótszy, ale z większą ilością akcji i komentarzu tego co się dzieje. Oczywiście podeśle w poście linka w celu ponownego ocenienia przez ekspertów :stuck_out_tongue: :smiley:

A gejowska okładka bedzie? Bo jak nie to stracisz sporo widzów :wink:

Photoshopem też się trochę bawię, także myślę że coś da się zorganizować. Potrzebuję tylko jakiś chętnych modeli do pozowania :laughing:

Masz ich od groma na strzelankach

Trochę mi to zajęło ale wrzuciłem nowy film. Wziąłem pod uwagę wcześniejsze porady i mam nadzieję, że się spodoba :smiley: