Wypożyczalnia MadBunny Customs

Mam przyjemność ogłosić powolne otwarcie wypożyczalni ASG. Swoją ofertę kieruje do nowych, niezdecydowanych graczy, oraz to tych aktywnych, którzy chcieliby np. pograć czymś nowym (przed zakupem lub zamiast zakupu) albo jeśli spierniczy im się replika, a mimo wszystko chcą zagrać.

Parę szybkich faktów:

  • Oferta będzie cały czas aktualizowana o nowe repliki, między innymi pistolety gazowe/elektryczne, pistolety maszynowe, repliki długie elektryczne i sprężynowe;
  • Przy wypożyczeniu będzie spisywana umowa wypożyczenia, która zabezpiecza mnie oraz was, wynajmujących;
  • Jeśli będę obecny na strzelance replikę dowiozę osobiście na miejsce strzelanki, jeśli jednak nie będę obecny odbiór repliki i zdanie jej możemy ustalić indywidualnie;
  • Wypożyczając replikę otrzymujesz zestaw typu STARTER: Okulary, stalker, pakiet 1000 szt kulek 0,25g (do replik typu AEG), pakiet 500szt kulek 0,32g (do replik sprężynowych) naładowaną baterię do repliki;
  • W przyszłości będą możliwe do wypożyczenia elementy “taktyki”, czyli np. kamizelki taktyczne, chest rigi.

Na najbliższą strzelankę oferta wygląda następująco:

  • CYMA CM.031D Zhukov------100zł AEG
  • Specna Arms Core C01 HalfTan------100zł AEG
  • SWD A&K------80zł SPRING

Będzie również możliwość dokupienia na miejscu dodatkowych kulek:

  • 1kg 0,25 BLS ------45zł
  • 1000szt 0,32 BLS------30zł

Aktualności będą również zamieszczane na Fanpage’u wypożyczalni: Redirecting...

1 polubienie

Z ciekawości, z czego wynika te jak dla mnie spore ceny?

1 polubienie

sam na ten moment, brałem 50-100zeta, zależnie czy dawałem samą replikę czy do tego kulki lub sprzęt :stuck_out_tongue:

Ceny są można powiedzieć krajowe, a nawet niższe, ponieważ nie zostawiam kogoś z samą repliką, magazynkiem i baterią. Większość ofert na tym się kończy, BA! nie ma kaucji zwrotnej w wysokości 400zl :rofl:

1 polubienie

Cena jest uczciwa. W cenie jest jak rozumiem ryzyko uszkodzenia, amortyzacja repliki + części. No i dostajesz replike na gotową z pocałowaniem ręki.

Jak kogoś nie stać to widocznie jest za biedny na wynajem - w myśl zasady merdeces nie jest za drogi, po prostu ja jestem zbyt biedny.

6 polubień

Pierwsza zasada ekonomii rynkowej: towar wart jest tyle, za ile uda się go sprzedać.

I albo będą chętni w tej cenie, albo oferent będzie musiał cenę obniżyć, albo świadczenie usługi przestanie mu się opłacać i zniknie z rynku.
Proste.

3 polubienia