Wspólny trening CQB

Witam,
mam przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję spotkań grup taktycznych w ramach West Joint Ops Training, która odbędzie się 01.03.2020r w okolicy północno-środkowej części woj. Lubuskiego (rejon pomiędzy Gorzowem a Skwierzyną)

Plan ogólny działań jest następujący:

  1. Symulacja szturmu (DA) na obiekt z marszu całością w mieszanym składzie
  2. Omówienie szturmu ze wskazaniem błędów przez nas zauważonych
  3. Trening właściwy obejmujący różne metody rozwiązywania zauważonych błędów
  4. Druga symulacja szturmu na obiekt z uwzględnieniem poznanych metod i taktyk
  5. Omówienie drugiego szturmu
  6. Integracja

Poszczególne ćwiczenia realizowane będą wspólnie z krótkim omówieniem “co i dlaczego” i w jaki sposób, liczę na wymianę poglądów.

Trening będzie prowadzony zarówno “na sucho” jak i “na ostro”, zabrać baterie/gaz i zapas kulek. Symulacje prowadzone będą jednym ciągiem z jak największym realizmem (czyt. bez przerw i biadolenia).

Wymagane +18 lat, a także wyposażenie bez którego uczestnik nie zostanie dopuszczony do szkolenia - atestowane okulary/gogle ochronne oraz replika broni.

Zalecane wyposażenie to dwie repliki - długa i krótka, mundur lub kombinezon, hełm/kask, rękawice, ochrona twarzy, zapasowe magazynki, kamizelka i pas z ładownicami i innym oporządzeniem, buty taktyczne lub trekkingowe, prowiant, woda, radio i słuchawki

Wszelkie informacje będą udostępniane na wydarzeniu na FB na które zaproszę chętnych, którzy skontaktują się ze mną via PW.

Pozdrawiam

Podaj przede wszystkim lokalizację tego treningu.

Lokalizacja dodana