Wolverine AR HPA

Czolem Panowie i Panie!
Przybywam zasiegnac rady w nurtujacej mnie kwestii…

Czy ktos uzywal replik od wolverine serii forged? Mial okazje to rozkrecic zobaczyc ile tam miejsca w srodku? Moze wiecie czy ten ich mosfet jest cokolwiek wart w stosunku do gate titana?

Urzekl mnie fakt ze uzywaja prawdziwych AR i poprostu wybebeszaja je zeby wsadzic airsoftowe flaki ale chetnie wysluchalbym kogos kto mial okazje sie tym pobawic.

A moze ktos nakieruje mnie skad moglbym dostac poprostu taka niefunkcjonalna AR prawdziwa do przerobienia? Zalezy mi na body bo najchetniej wsadzilbym do srodka cos w stylu mechanicznego blowbacka hpa od dytony. Frezowanie, toczenie, projektowanie customowych elementow to nie problem.

Jeżeli chodzi o samo body z tym w Polsce będzie problem. Najłatwiej było by znaleźć broń deko czyli pozbawioną cech bojowych ale takowa kosztuje tyle samolub zbliżenie do normalnej. Ostatecznie efekt będzie znikomy a cena wysoka. Wiem że kilka lat temu było kilka osób w Polsce które strugały coś podobnego ale na deko AK ale odkąd pojawiły się repliki od LCT/E&L temat jakoś przycichł

WPA lubi to

Proszę nie namawiaj do łamania prawa, wszelkie modyfikacje deko, podchodzą pod wyrabianie/ wytwarzanie broni palnej. Ak robili na częściach z palnego, ale korpus musiał być ASG, ze względu na inne wymiary pod gb

A to nie wiedziałem. W takim razie przyznaję się do błędu

Eh, czyli znowu debilne prawo staje kreatywnosci na drodze…

Ktos cokolwiek odnosnie pierwszej czesci posta?

Ja mam wolwerina forgeta gen3,. Jak chcesz konkretow to


priv.