Weryfikacja użytkowników, a możliwość głosowania

Jak dobrze wiecie wprowadziliśmy konieczność “weryfikacji” konta użytkownika zanim ten będzie mógł głosować na miejscówki.

W tym celu nie musisz wysyłać SMS o treści “Pomagam”, nie musisz iść do lokalnej placówki ZUS z dowodem osobistym … nie. Jedyne co musisz to spełnić wymogi opisane na stronie grupy:

  • Przedstawienie się w dziale Chciałbym się przedstawić - swój profil dzięki któremu dowiemy się czegoś o Tobie. Nie musisz być wylewny, ale pamiętaj że profil wpływa na sposób w jaki jesteś postrzegany przez innych. Random z internetu nie będzie traktowany poważnie.

  • Posiadanie zdjęcia umożliwiającej jednoznaczną identyfikację osoby - Dodaj swoje zdjęcie w temacie gdzie się przedstawiasz, takie na którym widać Twoją twarz (bez stalkera, chusty, maski itd.). Tak zdjęcie ma być w tym temacie a nie w awatarze, tam możesz sobie nawet jednorożca ustawić. Po co? Bo jeśli chcesz mieć prawo głosowania bądź członkiem tej społeczności i daj się poznać. Jeśli Twoje zdjęcie nie spełnia tego wymogu nie zostaniesz zweryfikowany.

  • Wiarygodność profilu - nowo założone konta, konta z małą ilością postów itd. będą traktowane z dozą nieufności. Aktywność na forum drogą do akceptacji.

Dlaczego poraz kolejny to piszę? Nasi użytkownicy cierpią na pomroczność jasną, nie potrafią czytać ze zrozumieniem, lub zwyczajnie bezmyślnie klikają aplikację do grupy olewając wytyczne.

Jeśli zostałeś oznaczony pod tym postem, to sprawdź czy spełniasz wymagania - inaczej Twoje zgłoszenie do grupy będzie tkwiło w limbo. Znudziło nam się pisanie każdemu z osobna jak uzyskać akceptację :wink:

PS Jesli poprawiłeś swój profil/spełniłeś wymagania wyślij mi PM i temat zostanie załatwiony.

1 polubienie

A wiec pierwsza tura:
@Ceg @Charlie @komancz @Maciej_Szybcior @Oops @Qub @RatelMiodozer @RATNIK_91 @Van @Yogix1997ASG

Czytam wciąż te posty i kompletnie tego nie czaję. Przybyłem na to forum jako kompletny banan, a za pierwszym razem zrobiłem wszystko dobrze i od razu dostałem weryfikację. Nie może to być takie trudne drodzy koledzy.

Wiem że to się mnie też dotyczyło ale dzięki za pomoc już wszystko naprawiłem.

No ja dalej “wisze” a śmiem twierdzić że wszystkie wymogi zostały spełnione :thinking::grin:

Dodam, że transparentność członków Forum ma także wpływ na ukrócenie terminatorstwa. Jeszcze jednej rzeczy bym się domagał w związku z tym, bezwzględne wprowadzenie naszywek z pseudonimem.

1 polubienie

to przecież jest w regulaminie z tego co pamiętam, ale na polu to ciężko każdego z naszywką czy jakimkolwiek napisem zobaczyć

1 polubienie

no wlasnie umiejscowienie zdjęć Ci się pomyliło, poza tym cacy :wink:


Albo jestem zmęczony albo cos mi umknęło ale zdjecie jest :thinking:

Zdjęcie z widoczną twarzą :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To w końcu trzeba wrzucić zdjęcie twarzy czy członka?

Pogubić się można :face_with_diagonal_mouth:

Wrzuć to i to :person_shrugging:t3: