TSZ dla WOŚP

Już od dawna myślałem, aby zostać wolontariuszem w nadchodzącej Orkiestrze, więc wychodzę tutaj do Was z pewną propozycją.

Pomyślałem sobie, żeby chętne osoby zebrać ze sobą i zbierać kasę chodząc po mieście w pełnym szpeju, w jakiś sposób się wyróżnić na tle innych oraz, między innymi, dać co nieco innym znak, że istniejemy, w pewnym sensie byłaby to mała reklama naszej grupy oraz promowanie Airsoftu w Szczecinie. Wiem, że do tego jeszcze trochę czasu jest, ale pomyślałem, że im wcześniej się dogadamy i zmobilizujemy, tym mniej poślizgów będzie. No i prawdopodobnie aby chodzić z repliką w łapach po mieście wymagane będzie jakieś zezwolenie (prawdopodobnie od Policji), więc to też trochę czasu by zajęło.

Wypowiadajcie się ludziska, pisać kto byłby chętny na takie coś, swoje sprzeciwy, własne propozycje itd.

ja już jestem wolontariuszem i dużo osób chodzi w szpeju po mieście :smiley: i tak zbiera pieniądze.

W tamtym roku byłem wolontariuszem i ludzi w szpeju widziałem pełno, a żeby działać na WOŚP trzeba odpowiednio wcześniej się z głosić. Teraz już jest po terminie najpewniej bo w tamtym roku trzeba było się zgłosić do 19 grudnia.

No to trudno, spóźniłem się. Powtórzę temat odpowiednio wcześniej na następny rok.

Przecież możecie działać w kilkuosobowej grupie i nie każdy musi być wolontariuszem. Prawda jest taka że wystarczy jedna puszka na 2-3osoby :smiley:

też bym się z chęcią dołączył

W sumie wiem, ze nie jest to zbyt aktywny temat, ale zastanawiam się na dobrą prawa nad złożeniem się albo pomocy przy szlachetnej paczce :slight_smile: Skoro jest tutaj dużo ludzi o dobrym serduchu to może jako forum można by było coś takiego stworzyć? :smiley: