Trening CQB Dobra Szczecinska 20.10.2016 zapraszamy!

Witam wszystkich.
Chciałbym wszystkich zaprosić na trening CQB na Dobrej Szczecińskiej w dniu 20.10.2016 o godzinie 17:00.
Zaczynamy punktualnie o w/w godzinie!!!
Scenariusz będzie podany na odprawie na samym początku.

Trening będzie obejmował nawigacje po budynku oraz rożne warianty poruszania sie grup po budynku w przypadkach takich jak:

  • odbijanie zakładnika
  • przeszukiwanie pomieszczeń
  • odnalezienie transpondera
  • dywersja
  • szybka eliminacja grupy przeciwnika
  • zasadzka
  • podłożenie ładunków wybuchowych.

Na początku odbędzie sie odprawa , na której wszystko zostanie objaśnione.
Później zostaną podane warunki treningu oraz schemat budynku.
Więcej szczegółów dowiecie sie na miejscu. Zapraszam w szczególności osoby z radiami. Bardzo sie przydadzą!!! Trening będzie dosyć szybki i zajmie na mam okolo 2,5 h do 3h
Dodatkowo zwrócimy uwagę na poprawne posługiwanie sie bronią i poprawna postawę podczas poruszania sie podczas działać CQB zarówno pojedynczej osoby jak i całej grupy.

Trening organizuje grupa SIERRA CLAN.

Fajna inicjatywa, ale powiem Wam, że raczej bardzo dużego odzewu nie przewidujcie. Robiliśmy swego czasu szkolenia z CQB dla Taktycznego i pojawiały się 2-3 osoby. Mam nadzieję, że tym razem będzie tych osób więcej.

Jeżeli nie macie pozwolenia od Burmistrzowej, przemyślcie, czy nie lepiej zrobić trening w innym opuszczonym miejscu. Ostatnio byliśmy z grupą t.Ch na Dobrej, by potrenować CQB i skończyło się na tym, że Straż Gminna nas wywaliła, bo to teren gminny, a Burmistrzowa nie pozwala z niego korzystać. Mogą się posypać mandaty, jeśli trafi się służbista

Druga kwestia, to dzień. Więcej osób byście ściągnęli, gdybyście zrobili szkolenie w Sobotę (20 to widzę, że Czwartek jest). Dużo osób pracuje do późna i choćby chcieli, to by się nie mogli pojawić.

Generalnie, to jeżeli będziemy mogli być, to postaramy się pojawić w parę osób ze SWARu, bo wszelkie inicjatywy związane z CQB są nam bliskie. Jeżeli będziemy to ten fakt potwierdzimy :slight_smile:

Jesli chodzi o date , to faktycznie jest to czwartek. Planujemy zorganizowac wiecej takich treningow w weekendy ,w sobote czy w niedziele zamiast strzelanki. Scenariusz jest dosyc fajny ale potrzeba ludzi tak jak mowisz. Jesli chodzi o Pania burmistrz to jestem umowiony z wladzami gminy. Serdecznie zapraszam wszystkich na trening.

Jeszcze raz zapraszam na trening :stuck_out_tongue:

Trening świetny, duży plus dla Paulusa za zorganizowanie tego :smiley:
Niestety mało nas było (tylko 6 osób) ale miało to swój wpływ przeze praktycznie środek tygodnia.
Osobiście czekam na kolejny trening i zachęcam aby większe grono ludzi korzystało z takich okazji :smiley:

Również dziękuję i równie chętny jestem na kolejne treningi.

Również dziękuję za trening, było naprawdę super w szczególności że ostatnia akcja już odbyła się praktycznie po ciemku :wink: działanie oceniam na dobre a zczasem każdy z nas wypracuje dynamikę i będzie wiadomo co robić dokładnie, chłopaki ogarneli system i zapraszam na więcej takich treningów nie tylko pojedyncze osoby ale także zespoły :wink: chłopaki, dobra robota :smiley:

Kudos points :slight_smile: za inicjatywę, ale jak Ci już Włodek pisał - termin wybraliście zabójczy dla frekwencji.

termin terminem, to nie oznacza , ze na tym sie skonczy :stuck_out_tongue: bedzie tego znacznie wiecej :stuck_out_tongue: zarowbo w czwartki jak i w soboty i niedziele :stuck_out_tongue: