Transport

OK więc jadą 2 auta:

Mivak
-Gumiś
-Cyju
-Herod

Patron
-Spoon
-Krycha

Oraz w Czwartek wieczorem jadą jeszcze max78 z brate.

Jak się uda to zrobię naklejki na magnesie taktycznego :slight_smile:) takie np na maskę 60 na 60

:open_mouth: OOO :open_mouth:

O której , co i jak , Mivak masz CB , bo ja biorę , wiem co nas czeka na tej drodze , niedawno tamtędy goniłem.

Proponuję z samego rana by mieć jak najwięcej czasu

trasy mamy na jakieś 4h, jak się nastawimy na wyjazd o 9, czyli wyjdzie w rzeczywistości 10 :slight_smile:, to będzie spoko

Dolicz pół godziny dla Heroda , na pewno będzie chciał się pomodlić przy Jezusku w Świebodzinie

i git więc 9 wyjazd miejsce spotkania ? W Świebodzinie jebniemy fotkę i zapierdalamy dalej :smiley: sorry herod :smiley:

najlepszy punkt zborny ever całkowicie przypadkiem koło mojego domu ale za to ze sklepem na ostatnie zakupy przed wyjazdem :slight_smile:

Dla mnie może być .

dla mnie luz ale bardziej zależy mi na zakupach w jakimś realu czy czymś takim jest to wygodniejsze i praktyczniejsze z tego względu iż nie będę miał czasu przed wyjazdem na zakupy :frowning:

Jedziemy wcześnie wiec jak naj bardziej zakupy wRealu na struga możemy zrobić.

To umówmy się tam i już .

SPOTYKAMY SIĘ NA STRUGA punkt 9.00

NIe zanim ja zbiorę wszystkich i mam dojechać na struga to nie wcześniej niż 10

tak przecież pisałem, zaczynamy się zbierać o 9 to ok 10 mamy szanse wyjechać ze Szczecina.

SPOON , KRYCHA dowiezie Was ktoś do reala , nie będę się cisnął przez miasto i z powrotem ?

słaba opcja :confused:

A samochód gdzie zostawie…?

Auto spokojnie można na osiedlu zostawić na zwykłym parkingu. Pytanie czy rodzice się zgodzą.
Pogadam z Tastino
może by was zawiózł na słonko.

Nie ma opcji, że ojciec będzie jechał po auto tam… Leniwy trep :smiley: