Taktyczny Bazar - Pierwszy Airsoftowy Pchli Targ w Szczecinie + Integracja

Wszem i wobec zapraszam. Przybywajcie wysprzedać Wasze przepełnione szafy i pudła :wink:
Przytargajcie cały nieużywany sprzęt i repliki. Kupcie sobie coś fajnego od innych :slight_smile:

3 polubienia

:slight_smile: odsumowując “pierwszą” edycję.

Może nie byliśmy super liczny, choć przewinęło się pewnie 50-60os., ale za to pohandlowaliśmy.
W moim przypadku pozbyłem się gratów za ponad 1000zł :wink:

Wiem, że termin nałożył się z BoL, plus inne eventy w mieście więc nie był to idealny czas. Szczególnie przy ogłoszeniu eventu na dwa tygodnie przed.

Zauważyłem, że było znacznie więcej młodych i początkujących graczy, niż starych dziadów (leniwe stare buły.). Z gratów które sprzedałem znaczna cześć poszła właśnie do młodych graczy, no poza replikami na które polowali @Komandor i @Kermit1 :smiley:

Poza handlem sporo z Was uskuteczniało networking nawiązując nowe znajomości, albo panierując się starymi :wink: Co w sumie też miało być częścią tej imprezy.

Edycja Druga …

Jeśli ma się odbyć, to raczej na jesieni (nie widzę sensu organizacji w połowie wakacji).
Pytanie czy do Was, jak członków społeczności - czy taki wydarzenia mają sens?:slight_smile:

Kilka fotek od @Kleszcz



2 polubienia

Osobiście uważam że dobrym pomysłem będzie organizacja takich bazarków dwa razy do roku właśnie wiosną i jesienią. Da to możliwość wyzbycia się gratów po zimie, kupienie nowych przed rozpoczęciem się “sezonu” dużych imprez tudzież pozbycia się tego co okazało się zbędne po “sezonie”

2 polubienia

Jak dla mnie było super, fajny klimat utrzymywał się przez cały czas mimo, że od kiedy wszedłem było czuć aurę męskiej szatni po WFie. Nie mogę się doczekać następnej edycji na którą zdecydowanie przygotuje większą sumę.

To testosteron wojowników plastikowych kulek.

6 polubień