Szczęść Boże

-Ksywa: Bilu
-Imię: Przemek
-Wiek: 14
-Mundur: W trakcie zakupu
-Ekipa: Brak
-Replika: SRT-06 SPARTAC / AGM 003
-Zainteresowania, coś o sobie:
O asg dowiedziałem się od kolegi, wciągnął mnie w to i mi się spodobało.
Mieliśmy pomysł na założenie swojej ekipy aby się postrzelać w formie rozrywki,
Cała ekipa miała 6 osób z czego, 4 osoby się rozmyśliły po tym jak kupiłem replikę i straciłem pieniądze co mnie zniechęciło, jedna kolega który również kupił replikę, po dwóch strzelankach się rozmyślił stwierdzając: “Nie ma sensu strzelać się we dwóch”, po tym zacząłem szukać grupy z mojej okolicy która nie ma wymagań +16 bądź +18, napisałem do dwóch grup z czego żadna mi nie odpisała. Nadal szukam grupy w której mógłbym zdobyć doświadczenie jak i się postrzelać.
Taka moja krótka historia z ASG, dziękuję jeśli chciało Ci się to czytać :slight_smile:

Witam na naszym forum.

Przypominam, że aby się z nami strzelać, na każdej strzelance musisz być obecny razem z Twoim opiekunem prawnym. Opiekun musi być przez CAŁY CZAS trwania strzelanki :slight_smile:

A co do doświadczenia - moja grupa co jakiś czas organizuje treningi dla całego forum, więc czasem mógłbyś wpaść :slight_smile:

Niestety ja jestem z Kalisza, więc do Szczecina mam sporo drogi, lecz jeśli masz jakieś kontakty z grupami ASG z Kalisza lub okolic byłbym wdzięczny.