Szczelina między korpusem a szkieletem

Czy jeżeli będzie padał deszcz to coś się stanie ze środkiem jeżeli replika nie jest szczelne zamknięta?

kiedyś cały dzień biegałem w deszczu i replice nic nie było. Co prawda było to 10 lat temu, a wiemy, że w tedy wszystko było lepiej i nie miałem takiej szczeliny, ale ani ja ani 40innych osób nie miało awarii w ten dzień :stuck_out_tongue:
bardziej mnie ciekawi jakim cudem masz taką szczelinę :thinking:

Z tego co wiem cyma lubi w emkach robić takie szczeliny :rofl: młody miał podobną w swojej,a i jeszcze były ruchome lufy.

Nic się nie stanie, no chyba ze masz układ Gate w środku xD

2 polubienia

Przepraszam że tutaj ale mam zablokowane pisanie prywatnych wiadomości ale to ja o druku 3d pisałem podeślij projekt to się dogadamy

1 polubienie

Kupiłem od @hiszpan85 cymę i chciałem ją ze specną połączyć, wszystko idealnie śmiga ale efektem ubocznym jest ta szczelina

Tak jest prawie każda cyma ma takie dziady

Jeszcze dochodzą do tego luzy na lufie zewnętrznej

Hahaha GIFs - Get the best GIF on GIPHY

To tak nie działa :slight_smile: “Nowe” Cymy są w innym standardzie niż specny :wink:

2 polubienia

Działa? Działa. Daj mi spokój XD

2 polubienia

Weź szpachlą i spreyem :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Mam w domu zaprawę fugową więc nie kuś :rofl:

nie chcę kusić, ale widziałem filmiki jak naprawiali umywalki makaronem :wink:

Przejmujesz sie szczelinami z boku a nie zastanawiales sie nigdy jak od spodu wyglada spust ?
Ze dziura prosto do gearboxa i elektroniki w srodku ? :wink:
Albo klapka wyrzutnika lusek ktora przeciez jest tylko przyciskana sprezynka ? :smiley:
Teoretycznie kazda replike da sie spalic … ale wymagaloby to naprawde ulewnego i dlugotrwalego deszczu. Widzialem tez agentow ktorzy przeplywali jeziorka z replikami pod woda i te dalej strzelaly. Choc z gaziakami taka akcja jest bezpieczniejsza.

1 polubienie

jedyny który wziął moje pytanie na poważnie. Dzięki :grin:

1 polubienie

Takim sposoblem kupiłem kiedyś za 150zł ICS mp5 SD, które “nie działało”, bo typ z nim przerprawe zrobił.
Zanim dotarło do mnie, to karton z paczki wyciągnął wilgoć i replika działała po wyjściu z pudełka :smiley:

4 polubienia