sytuacja z 24.03.2019

@Bolo
Przytoczyłeś tutaj dość istotny argument, do którego w ogóle się do tej pory nie odnosiłem - celowo zresztą, a dlaczego zaraz powiem. Nie wiem w jakich okolicznościach powstała ta sytuacja opisywana na początku tego tematu ani jak ludzie wkoło na to zareagowali, bo najzwyczajniej świecie mnie tam nie było, fakt przyznaję bez bicia. Dlatego o słuszności tego tematu czy o wartości przedstawionych przez te przeprosiny staram się nie wypowiadać, o tyle widzę tutaj skrajnie chory niedosyt wsród ludzi, którzy piszą, że jest im za mało, że chcą więcej i że tego nie tolerują. Czego Wam za mało Kleszczu i Bolo, chcecie by Spoon po rozżarzonych węglach chodził boso w ramach przeprosin? Wyraził skruchę i przyznał się do błędu, czy to wystarczyło czy nie tego nie wiemy i nie nasza rola by się dowiadywać. Jakkolwiek wartościowe te przeprosiny by nie były dla “poszkodowanego”, to wciąż jest to podjęty przez Spoona pierwszy krok w realizacji rozwiązania tego konfliktu. To chyba też przeoczyliście, skoro wciąż próbujecie wskrzesić ten temat?

Jak widzicie osoby walące się po tubach w miejscu publicznym i jakoś nie darzycie tego typu rezolucji swoją aprobatą, to może zgłoście ten incydent do służb, które z Waszych wszystkich podatków są przeszkolone i upoważnione do zapobiegania takim sytuacjom?

Jeżeli konsekwencje tego incydentu w ramach naszej grupy nie są widoczne, to najwyraźniej padła decyzja osób uprawnionych do kreowania tej grupy, by właśnie nie były. Zakładacie bezczynność naszej administracji, ja zaś zakładam, że żadna czynność przez nich nie była wymagana i do tego się skłonili. Racji nikomu z nas nie można do tej pory przyznać dopóki się w.w. administracja nie wypowie, ale wolę zaufać osądowi i reakcji chłopaków, którzy siedzą i kreują tę społeczność od lat, niż lansować się publicznym linczem na forum i “nie tolerować” czegoś tam, a “tolerować” coś innego, bo to inna osoba.


@Bartek79
Nie pomawiam nikogo o chorobę psychiczną, tym bardziej bez przytoczenia przeze mnie dowodów, ale widzę, że zabolało i już poleciałeś :wink:
Mój post był bezpośrednio odpowiedzią, a kolejny bezpośrednim nawiązaniem do skrajnie zakłamanej wypowiedzi Bobera, co w istocie jest tym “dowodem”, którego tak wielce wyszukujesz. Wiem, że kreowanie w ten sposób postów stawia Twoje zmysły dedukcji na maksymalne obroty i mogłeś nie nadążyć z wątkiem, dlatego z góry przepraszam, jeżeli w następnych postach nie będę wam już niczego tłumaczył. Każde forum ma swoje forumowe trolle i niewiele z tym da się zrobić.

Coz za piekny popis politycznego steku bzdur KMowsky - naprawde chyle czola. Goebbels bylby dumny :slight_smile:

A chciałbyś to wytłumaczyć? :wink: Nie wiem co Was tak boli, bo jedyną logiczną odpowiedź usłyszałem tu póki co od Bola.

Nie ma w administracji siły przebicia, więc tak się kończy sytuacja.
Wiadomo, są jednostki które podzielają moje zdanie, ale same nie są w stanie nic zrobić, gdy reszta się nie zgadza.
Spoon powinien za ten incydent zostać zdjęty z pozycji administratora forum (w rozgrywkach), oraz zbanowany na miesiąc za naganne zachowanie. Wybacz Adam, lubię Cię, jesteś okej, ale coś takiego jest niedopuszczalne. I co do słów wypowiedzianych przez Jasa (przekręcenie ksywy) nas nie interesuje to czy miałeś przeszłość która w ten sposób w Ciebie uderzyła i wywołała taką reakcje. Dla nas jesteś kolegą z forum, nie interesuje nas Twoja przeszłość, jeśli takowa była, to nie nasza sprawa. Jak Maciek chyba kiedyś powiedział, możemy sobie jeździć po matkach i wyzywać się od psów, ale nie robimy tego żeby dogryźć, a raczej w sferze kolezeńskiej. Nie można brać wszystkiego do się :wink:
Jasu również powinien zostać zbanowany na miesiąc, chciał nie chciał, kolega, nie kolega, ban się należy. Brak dyscypliny i bezczelne śmieszkowanie, niestety. Wybacz Jasu, ale chyba rozumiesz.

Mój pomysł został już dawno skonsultowany z administratorami forum, spotkał się z aprobatą dwóch osób, nie wiem jak reszta, ale jak widać- chyba nie wyszło. Sprawa po prostu rozeszła się po kościach, a my, gracze, domagamy się wyciągnięcia konsekwencji. Z zachowania obu graczy.

Panowie w komentarzach, uspokójcie się, KMovsky z ekipą, bo zaczęliście personalne wycieczki już, zamiast się skupić na sprawie Spoon-Jasu.

Panowie STOP!!!
Zachowujecie się jak w piaskownicy, te całe przepychanki są całkowicie niepotrzebne.
Konsekwencje zostały wyciągnięte i zostaniecie o tym poinformowani na niedzielnym strzelaniu a tuż po tym zostanie napisany oficjalny post.
To że nie ma żadnego sygnału ze strony administracji nie oznacza to że nie ma żadnych działań. Rozdawanie Banów czy innych kar nie jest łatwym tematem. TAK macie rację trochę wody w wiśle upłynęło ale temat nie został zamieciony pod dywan. Weźcie pod uwagę chociażby sam fakt że administracja ma też swoje życie prywatne a TS nie jest zakontraktowaną pracą więc pewne decyzje lekko się opóźniają.

Więc wzywam wszystkich do powstrzymania koni i spokój ponieważ nie na tym to wszystko ma polegać żeby obrzucać się błotem i jakieś docinki które są kurcze SŁABE… ASG ma nas łączyć a nie dzielić.

Więc SPOKOJNIE wszystkiego dowiecie się na najbliższej strzelance, na chwilę obecną jeszcze raz proszę o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy…

Dziękuję Wayne, że przybyłeś- potrzebny był tutaj autorytet który uspokoi towarzystwo.
Cieszę się że powiedziałeś, że dowiemy się w niedzielę co i jak. Przyznam, miałem pewne wątpliwości co do tego, czy coś administracja zrobiła, ale jak widać, całe szczęście że nie powiedziałem, że olaliście temat.
Wiesz, nie wszyscy też rozumieją że TS to nie korpo :wink:
Ale jednak nie odejdę od zdania, że trochę za dużo wody upłynęło, proszę wybaczyć, minęło półtora miesiąca, nawet troszkę więcej. Cóż, jeśli decyzja została podjęta, a konsekwencje wyciągnięte, to chyba było warto czekać.


Miłego i spokojnego dnia panowie, uspokójcie się, Maciej ma rację- ASG ma łączyć, a nie dzielić, głupawym dogryzaniem jak tutaj było je widać.

No i się nie dowiedzieliśmy :wink:

OFICJALNE STANOWISKO ADMINISTRACJI W SPRAWIE ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI:

Z dniem 10 maj 2019 użytkownik SPOON utracił uprawnienia i funkcję administratora na forum TS oraz spotkaniach pod patronatem TS. Został mu również przydzielony 6 miesięczny BAN na spotkania pod patronatem TS (od dnia 10.05.2019). Użytkownikowi JASU został przydzielony miesięczny BAN (od dnia 10.05.2019). Oboje Panowie publicznie (podczas odprawy na strzelance) wyjaśnili sytuację i podali sobie rękę na zgodę przez co administracja uważa temat za zamknięty. Osoby które były nie obecne na strzelance kiedy sytuacja miała miejsce odsyłam do zapoznania się z tym postem.

DECYZJA ADMINISTRACJI JEST NIEODWOŁALNA I NIE PODLEGA DYSKUSJI.

Czy spotkaniem pod potronatem TS jest nedzielna strzelanka?

Jeżeli odbywa sie na miejscówce wyłonionej na forum to tak